preloader
Scroll to top

1,2% parama „Nemunui“

Pavasaris pamažu įgauna pagreitį, ne išimtis ir kasmetinės lenktynės – kas gaus 1,2% (arba 0.6%) neapmokestinamo pajamų mokesčio. Jį galite skirti NEMUNUI, o visą informaciją, kaip tai padaryti, rasite žemiau.

Užtruksite vos kelias minutes, o mums Jūsų parama yra labai svarbi. Iš anksto dėkojame!

Prašymą galite pateikti iki gegužės 2 dienos, o pateiktų prašymų tikslinti nereikės. Formos užpildymo ir pateikimo taisyklės pateiktos žemiau.

KAIP UŽPILDYTI PRAŠYMĄ:

 1. Atsidarykite interneto naršyklėje https://deklaravimas.vmi.lt/
 2. Prisijunkite prie savo VMI paskyros per elektroninę bankininkystę. Tai galite padaryti paspaudus ant puslapio viršutiniame dešiniajame kampe esančio mygtuko „prisijungti” ir sekant atvertame puslapyje pateiktas prisijungimo per elektroninę bankininkystę žingsnius.
 3. Prisijungus prie EDS įrankių juostoje (viršuje) spauskite „Deklaravimas“. Kairėje meniu juostoje spauskite „Pildyti formą“. Skiltyje „Dažniausiai pildomos formos“ pasirinkite „Prašymas skirti paramą“. Suradus formą spauskite ant Žemės ikonos.
 4. Atsidariusiame vedlyje jums reikės užpildyti:
  • Gavėjo paieškos langelyje suveskite gavėjo identifikacinį numerį 111950581 (Kauno technologijos universitetas);
  • Kitame lange įrašykite mokesčio dalies dydį – 1,2 arba 0,6;
  • Langelyje Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio galite pasirinkti iki kurio mokestinio laikotarpio skiriate paramą (maksimalus laikotarpis 5 metai);
  • Langelyje Mokesčio dalies paskirtis įveskite – NEMUNAS;
  • Užpildžius, kitame lange galite pasitikrinti, ar duomenys teisingi.
 5. Pateikite deklaraciją.

PASTABA!
Gyventojams, kurie anksčiau pateiktuose prašymuose iš karto nurodė norintys pajamų mokesčio dalį skirti toms pačioms organizacijoms ne tik šiais, bet ir kitais metais ar maksimaliam laikotarpiui, pateiktų prašymų tikslinti nereikės. Skirtos pajamų mokesčio dalys bus perskaičiuotos, tad 2024 m. ir vėlesniais metais pasirinktoms organizacijoms bus pervedama tokia pat pajamų mokesčio dalis nuo asmens sumokėtų mokesčių.