preloader
Scroll to top

Diplomantai 2020

Diplomantai

Pasiilgę nemunietiškų šypsenų, nuotykių ir švenčių ansambliečiai džiaugsmingai sugužėjo į „naująsias Kapitoniškes” – Alytaus rajone esančią „Nemunaičio“ stovyklavietę. (Koks simboliškas stovyklavietės vardas, a?:) )

Ir nemanykite, jog penktadienį įvykęs naujų narių krikštas išvargino nemuniečius. Anaiptol, nuo ankstaus šeštadienio ryto tarsi skruzdėliukai vėl bėgiojo ansambliečiai, ruošdami vieną gražiausių švenčių – „Diplomantus”. O ir stengtis tikrai buvo dėl ko, mat ąžuolo vainikais šiemet pasipuošė net dvi kartos – 18 nemuniečių.

 

 1. Tomas Paulavičius
 2. Toma Vaičiūtė
 3. Indrė Mockutė
 4. Dovilė Cibulskytė
 5. Andrius Mačys
 6. Darius Rinkevičius
 7. Viktoras Girdenis
 8. Gytis Baravykas
 9. Austėja Vidutytė
 10. Aurimas Vidutis
 11. Agnė Kšanauskaitė
 12. Beta Žeimytė
 13. Gabrielė Galinytė
 14. Gintarė Gustytė
 15. Povilas Žitinevičius
 16. Mantas Milašius
 17. Toma Janušaitė
 18. Arnas Vasiliauskas

Gražios vadovų kalbos tik patvirtino, jog tai – tikras „Nemuno” žvaigždynas. Aktyvūs nariai, atidavę daug laiko ir pastangų dirbdami valdyboje, nestokoję kūrybinių idėjų, lieję prakaitą ant parketo, dainavę ir groję iš visos širdies, yra nusipelnę ansambliui, o jų palikimas išliks dar ilgai.

Vakaras prasidėjo skambant dainai „Tik tu viena”, kurios metu, pasipuošę šypsenomis ir lydimi malonaus jaudulio, diplomantai buvo apdovanoti ąžuolo vainikais. Nemuniečiai juos pasveikino be galo audringais plojimais, taip tik dar kartą įrodydami, kokie svarbūs ir vertinami yra prieš juos sėdintys žmonės.

Išklausę specialiai jiems kurtų dainų, vakaro kaltininkai įteikė pirmąją simbolinę dovaną – knygą, kurioje bus įamžintos visos diplomantų kartos. Vakaras tęsėsi ir nemuniečiai sulaukė nuotaikingo pasirodymo. Apdainuodami savo (kartais kuriozišką) patirtį ansamblyje diplomantai privertė nusijuokti kiekvieną.

Tradiciškai pasodinę ąžuoliuką bei paleidę dangaus žibintus į orą diplomantai sudainavo savo kartų dainas ir kartu su nemuniečiais sugiedojo ansamblio himną.

Grįžusių į salę jau laukė valsą šokti kviečiantys ansambliečiai, vaišės ir sveikinimai. Stovyklavietė iki ryto skambėjo nuo dainų!

 

«Akimirkas iš 2020 m. diplomantų šventės rasite čia: »