preloader
Scroll to top

„Nemuno“ BOULINGO turnyras 2017. Rezultatai ir statistika

„Nemuno“ BOULINGO turnyras 2017. Rezultatai ir statistika

Kaip ir įprasta, vasarį nemuniečiai savo rankų taiklumą išbando tradiciniame Nemuno BOULINGO turnyre.

Šiemet atgaivinus dvigubą registraciją (pilnai sudarytoms komandoms ir pavieniams žaidėjams) į turnyrą susirinko 12 komandų. Po atkrintamųjų varžybų į pusfinalį pateko 8 geriausios komandos. O tuomet užvirė arši kova – kas vis dėlto bus geriausi šiemet? Teisę varžytis dėl nugalėtojų vardo iškovojo keturios komandos – „Jūs nieko nesuprasit”, „Biliardas”, „Pagrandukai” ir „Hobitas. Kėglio brolija”. Už išsvajotojo finalo slenksčio likusios komandos neslėpė nusivylimo, juk iki tikslo trūko tik kelių taškų

Finale triuškinama persvara nugalėjo komanda „Jūs nieko nesuprasit”. Praeitų metų čempionai: Liutauras Adomavičius, Tautvydas Rinkūnas, Agnė Kšanauskaitė ir komandą papildęs nulis Tadas Grybas, užtikrintai žaidė viso turnyro metu ir susigrąžino nugalėtojų taurę bei teisę atstovauti ansambliui tarpkolektyviniame Interboulingo turnyre. Sidabro medaliais pasipuošė komanda ironišku pavadinimu „Biliardas”, bronza atiteko komandai „Hobitas. Kėglio brolija”. Na, o paguodos prizu džiaugėsi ketvirtąją vietą užėmusi komanda „Pagrandukai”.

Nugalėtojų komandoje žaidęs Tautvydas Rinkūnas susišlavė geriausio ir taikliausio turnyro žaidėjo titulus. Jo sąskaitoje vidutiniškai buvo 173,4 taškai, o per visą turnyrą Tautvydas pataikė net 17 „strike”. Geriausia žaidėja tapo Greta Šeferytė, vidutiniškai rinkusi po 128 taškus. Geriausias nulis – Benas Petronis, jo vidurkis 129 taškai. Iš geriausių turnyro žaidėjų sudaryta komanda taip pat varžysis Interboulingo turnyre. Nepriklausomos komisijos nuomone, šiemet originaliausias komandos pavadinimas buvo „Hobitas. Kėglio brolija”.

2017-metų-Nemuno-boulingo-turnyro-varžybų-rezultatai-ir-statistika

Ačiū visiems dalyvavusiems ir palaikiusiems! Susitiksime kitais metais!

VARŽYBŲ AKIMIRKAS PAMATYSITE PASPAUDĘ ČIA