preloader
Scroll to top

„Nemuno“ boulingo turnyras. Akimirkos

„Nemuno“ boulingo turnyras.
Akimirkos

Ansamblio tradicinis boulingo turnyras šiais metais buvo kupinas ir gerų emocijų, ir ištampytų žaidėjų nervų. Turnyre dalyvavo 12 komandų, iš kurių į pusfinalį pateko 8 komandos. Savo jėgą pusfinalyje parodė šios komandos: „Pem ant pem“, „Be repeticijų“, „Telemundo presenta“, „Apšilimą jau padarėm“, „Ne čia metam“, „Gražinkit Cepelinbalį“ , „Hobitas. Kėglio brolija: liepsnojantys karčiai“ (išrinktas orginaliausiu pavadinimu), „Tiesiai nuo sofos“.

Savaitę pasitreniravusios, apšildžiusios visus raumenukus, su naujom jėgom aštuonios stipriausios komandos žengė prie takelių. Pusfinalyje aiškiai lyderiavo trys komandos – „Hobitas. Kėglio brolija: liepsnojantys karčiai“, „Tiesiai nuo sofos“ bei „Gražinkit Cepelinbalį“, likusių komandų rezultatai buvo panašūs.

Į finalą išdidžiai žengė keturios stipriausios „Nemuno“ komandos: „Telemundo presenta“, „Hobitas. Kėglio brolija: liepsnojantys karčiai“, „Gražinkit Cepelinbalį“ bei „Tiesiai nuo sofos“. Finale mušant paskutinius kėglius ir deginant paskutines nervų ląstelės po įnirtingos kovos paaiškėjo, kad ketvirtąją vietą užėmė komanda „Telemundo presenta“ (Gita Maliukaite, Gytis Baravykas, Linas Venclavičius, Erika Želvytė) surinkusi 454 taškus, savo sudėtyje priglaudę, naujausią ansamblio narę Eriką. Trečiąją vietą užėmė turnyro lyderiai ir daugkartiniai nugalėtojai, užleidę savo vietą kitoms komandoms, „Gražinkit Cepelinbalį“ (Greta Šeferytė, Petras Slavinskas, Regimantas Tarasevičius, Tomas Paulavičius), komanda surinko 515 taškų. Tiek pat taškų surinko ir antrosios vietos laimėtojai, tačiau paskaičiavus pusfinalio ir finalo metimų vidurkius, nuspręsta, kad antrąją vietą užėmė komanda „Tiesiai nuo sofos“ (Inga Jokimčiūtė, Marius Milius, Mindaugas Martišius, Vytautas Narušaitis). Na, o pirmąją vietą , vieno taško persvara (516 taškai), užėmė ir turnyro nugalėtojais tapo „Hobitas. Kėglio brolija: liepsnojantys karčiai“ (Indrė Mockutė, Šarūnas Ščerbakovas, Darius Rinkevičius, Liutauras Adomavičius).

Po nugalėtojų apdovanojimų buvo pagerbti ir naudingiausi turnyro žaidėjai. Geriausia turnyro žaidėja tapo Inga Jokimčiūtė, kurios surinktų taškų vidurkis buvo 135,4. Geriausiu turnyro žaidėju ir taikliausiu snaiperiu tapo Marius Milius, kurio taškų vidurkis buvo 150,2 ir buvo numušti net 16 „Strike“. Nepamiršome ir naujausių ansamblio narių, nulių. Naudingiausia nule tapo Erika Želvytė, kurios taškų vidurkis 111,6.

nemuno-boulingo-statistika-2020

«Daugiau akimirkų iš Boulingo turnyro rasite čia: »