preloader
Scroll to top

„Nemuno“ Cementukas 2023

Prieš kelias savaites ansambliečius pasiekė įspėjimas – KTU III-ieji rūmai yra „užminuoti“. Iššifravę paslaptingas aprangos kodo raides bei išklausę pranešimą nemuniečiai rudenišką lapkričio 18-osios vakarą evakavosi į Šaltupio bunkerį. 

Daugelis tikriausiai prisimena, kaip sunku buvo nuspręsti, kurį filmą pirmiausia žiūrėti ir kurią pusę palaikyti – Barbės ar Openheimerio. Tad šių metų cementukas tapo tikru Barbenheimerių suvažiavimu. Renginio metu buvo siekiama bendro tikslo – nukenksminti bombą ir gerai praleisti laiką. Dalyvius pasitiko įspūdingos dekoracijos, akį traukė išskirtiniai kostiumai ir ansambliečių išradingumas, o salė prisipildė ne tik rožine ir juoda spalvomis, bet ir nemuniečių pašnekesiais, plačiomis šypsenomis ir netylančiu juoku. Ansamblio naujokai viso vakaro metu vykdė įvairias užduotis, konstravo „bombos“ nukenksminimo mechanizmą, išradingai atsakinėjo į suktus klausimus, varžėsi barbiškose estafečių rungtyse bei kartu leisdami laiką geriau susipažino su savo karta ir visais ansambliečiais. 

Vakaro metu buvo siekiama ne tik patikrinti, ar Barbės ir Openheimeriai gali drauge pasiekti bendrą tikslą ir išsaugoti ansamblį, bet ir prisiminti, kaip svarbu yra darbas kartu, komandiškumas ir vienas kito palaikymas. Likusį vakarą netrūko dainų ir šokių, be kurių neįsivaizduojama nei viena nemunietiška šventė!

Cementuko metu ansamblio nuliukai žengė pirmą žingsnį į nemuniečių būrį, kuriame dar laukia daug švenčių, vakarų prie laužo ir nuostabių Nemuno vidinio gyvenimo vakarų…

«Daugiau akimirkų iš renginio rasite čia »