preloader
Scroll to top

„Nemuno“ merginų diena’17

„Nemuno“ merginų diena’17

Kai kas nors manęs paklausdavo, ką aš veiksiu gegužės 19-osios penktadienio vakarą, man nė neateidavo mintis, jog galėčiau dalyvauti „Mis Nemuno 2017” rinkimuose…

Tą vakarą atvykus į III rūmus, mus visas pasitiko skambios vaikinų frazės: „Damos, jums vyno ar šampano?”, „Oi, kaip jūs šiandien gražiai atrodote”, kurios sukūrė jaukią atmosferą bei leido pasijausti tikromis vakaro karalienėmis. Neilgai trukus buvome pakviestos į fotosesiją prie Soboro, tačiau nuvykus ten mus pasitiko Nemuno vaikinai – su dainomis, gėlėmis bei pačiomis plačiausiomis šypsenomis… Vedamos vaikinų bei praeivių maloniai pavydžių žvilgsnių, nuvykome į Kauno įgulos karininkų ramovę, kur ir prasidėjo minėtieji rinkimai.

Nedrąsios, tylios bei šiek tiek sutrikusios sėdėjome ir kaskart laukdavome, kol būsime pakviestos ant scenos. Ne, tai nebuvo tiesiog konkursas, kurio metu reikėtų praeiti podiumu ir tau ant galvos jau būtų dedama karūna. Anaiptol! Teko ir į suktus vaikinų klausimus atsakinėti, ir situacijoje suvaidinti, ir šokti, ir dainuoti, ir saksofonu groti, ir debatuose apginti savo poziciją, ir laišką iš duotų keistų žodžių parašyti, ir… daryti tai, ką sau anksčiau prisiekei niekada nedarysiąs, juolab prieš tokią minią žmonių!
Tai buvo vakaras, privertęs maksimaliai atsipalaiduoti ir palikti visus rūpesčius pašonėje bei leidęs pasidžiaugti tomis nedingstančiomis šypsenomis, nuoširdžiomis vaikinų pastangomis.

„Ugne, na, ar tikėjaisi?” – vis klausinėjo draugai. Ir galiu tvirtai atsakyti NE. Galbūt dėl to, kad dar nebuvo praėjęs nė mėnuo nuo visiems gerai žinomų per krikštynas įvykusių vestuvių, kurių metu žiedą ant manojo piršto užmovė kitas nemunietis, o dabar vėl nė nemirktelėjus užplūdo nauji sveikinimai, apkabinimai, bučiniai bei patys gražiausi žodžiai. Tikiu, kad šios emocijos dar ilgam užsiliks ne tik manyje, bet ir visų Nemuno merginų širdyje, nes ši šventė leido pasijausti išskirtine kiekvienai iš mūsų.

Ačiū vaikinams, dar kartą įrodėte, kad jūs esate patys kūrybingiausi, o Nemunas, iš tiesų, – daugiau nei ansamblis!

„Mis Nemunas 2017“ Ugnė Kuzavaitė

ŠVENTĖS AKIMIRKAS PAMATYSITE PASPAUDĘ ČIA