preloader
Scroll to top

Padėkos vakaras

„Padėkos vakaras”

Festivalio „Ei, studente, sukis vėju!” koncertui prasiautus ir televizijos projektui „Kadagys“ netikėtai pasibaigus, kovo 23-ios vakarą nemuniečiai, kupini dar neišblėsusių įspūdžių ir geros nuotaikos, susirinko į KTU III rūmus. Tai nebuvo vien prisiminimų ir įspūdžių pasidalijimo vakaras. Tai buvo šiltas, jaukus pasibuvimas, į kurį susirinkome padėkoti visiems už bendradarbiavimą ir pagalbą.

Padėkos vakarą pradėjo ansamblio vadovai, o vėliau žodis buvo suteiktas ansamblio pirmininkui. Viso renginio metu skambėjo padėkos žodžiai tiems, kurie darbų sūkuryje visada buvo šalia ir ištiesė pagalbos ranką. Kartu peržiūrėta video medžiaga dar kartą leido išgyventi patirtas emocijas. Vakaro metu netrūko gražių žodžių, skambaus juoko, merginos net ašarą nubraukė prisiminusios drauge praleistas sunkias, bet smagias, o daugeliui ir įsimintiniausias akimirkas.

Visiems susirinkusiems ir negalėjusiems atvykti į Padėkos vakarą nuoširdžiai dėkojo nemuniečiai tardami didelį „ačiū“. Na, o vakaro pabaigoje vėl suskambėjo garsūs būgno dūžiai ir šauniausių „Nemuno“ fanų šūksniai: „Visi Kauno „Nemuno“ fanai!” Visiems dar kartą „ačiū“ ir iki naujų projektų, kuriuose „Nemunas“, palaikomas savo bendraminčių, vėl suraibuliuos įvairiomis spalvomis.