preloader
Scroll to top

Vidinis Gyvenimas

Ansamblis puoselėja gilias tradicijas ne tik scenoje, bet ir už jos ribų. Nemuniečiai švenčia 7 tradicines vidines šventes – vaikinų dieną, cementuką, lapkritines (arba gruodines, vasarines), krikštynas, merginų dieną, diplomantus. Taip pat rudenį vyksta ataskaitinis susirinkimas, kurio metu renkama nauja valdyba, aptariami praėję metai, ansambliui rūpimi klausimai.

Šventes organizuoja valdyba bei aktyviausi ansambliečiai (prisijungia prie valdybos organizuojant vaikinų ar merginų dienas)

Ataskaitinis susirinkimas – jo metu ansamblio nariai renka naują valdybą, tvarkysiančią ansamblio reikalus bei atstovausiančią ansamblį visus ateinančius metus. Susirinkime aptariami praėję metai, sprendžiamos problemos bei džiaugiamasi pasiekimais. Tai vienas rimčiausių ir oficialiausių ansamblio renginių.

Vaikinų diena – rudenį merginų organizuojama šventė Nemuno vaikinams, kurios metu renkamas pats šauniausias nemunietis Misteris Nemunas. Merginos nuolat stebina savo išmone, kaip originaliai išbandyti vaikinus ir išrinkti verčiausią Misterio Nemuno titulo. Vaikinai lepinami išskirtiniu dėmesiu, o vakare pakviečiami į žavingą šou.

Cementukas – dar viena rudenį vykstanti šventė, orientuota į naujausius, dar nepakrikšytus „Nemuno“ narius. Jos metu siekiama susipažinti su į ansamblį bandančiais įsilieti naujokais, o taip pat ir jiems patiems geriau pažinti vienas kitą tarpusavyje. Šventė neatsiejama nuo originalios, besikeičiančios temos, todėl visi dalyviai atvyksta pasiruošę kostiumą, o vakaro metu renkami geriausių kostiumų savininkai.

Lapkritinės – svarbiausia šventė valdybai. Pavadinimas kinta nuo mėnesio, kurį rengiama ši šventė, tačiau esmė nesikeičia – išradingai pristatyti ansamblį ir jo tradicijas naujiesiems nariams (nuliams). Kartu su dar neseniai išrinkta valdyba sukurti bene valandos trukmės vaidinimą yra nemenka užduotis. Taip pat vakaro metu kiekvienas žanras bei naujieji nariai parengia po nuotaikingą pasirodymą.

Krikštynos – viena svarbiausių ir paslaptingiausių tradicinių „Nemuno“ švenčių, vykstančių pavasarį, kurios metu naujiesiems ansamblio nariams suteikiamas nemuniečio vardas.

Merginų diena – vaikinų organizuojama šventė Nemuno merginoms. Jos metu pagerbiamos visos merginos ir išrenkama pati geriausia nemunietė – Mis Nemunas. Visą vakarą merginas džiugina išskirtinis vaikinų dėmesys bei pasirodymai. Taip ansamblio vaikinai visais įmanomais būdais stengiasi, kad gera nuotaika ir šypsena nedingtų iš žaviųjų nemuniečių veidų.

Diplomantai – gražiausia metų šventė. Tradiciškai ji vyksta vasarą arba rugsėjo pradžioje, kur pagerbiami 5 metus ansamblio veikloje dalyvavę nemuniečiai. Čia jie pagerbiami ir apdovanojami už savo nuopelnus ir įdėtą darbą. Kiekvienas diplomantas vainikuojamas ąžuolu vainiku, o vakaro metu apdainuojamos smagiausios istorijos.

Dažnai per repeticijas taip priprantama būti tarp žmonių, jog nebeužtenka net ir tradicinių švenčių, todėl ir laisvalaikį nemuniečiai leidžia kartu. Valdyba nuolat rūpinasi, jog bendravimas neblėstų ir organizuoja įvairias veiklas. Nemuniečių mėgstami renginiai cepelinbalis, kasmetinis boulingo turnyras, plaukimas baidarėmis, vasaros stovykla. Taip pat vis populiarėja stalo žaidimų vakarai, kuriuose nemuniečiai susirenka tiesiog pabūti kartu ir smagiai praleisti laiko. O kur dar kino vakarai, žiemos žaidynės, susitikimai prieš ar po repeticijų mieste, dviračių ar pėsčiųjų žygiai ir galybė kitų veiklų ir idėjų, kurias įgyvendinti gali tik čia, „Nemune”, kartu su būriu geriausių draugų.

Į savo laisvalaikio veiklas nemuniečiai įtraukia ir naujus narius, taip stiprindami ryšį ir geriau pažindami ne tik savo žanro naujokus.