preloader
Scroll to top

„Cepelinbalis“ 2021

 „O gal pabandom?“ – pagalvojo Tomas Paulavičius, siūlydamas ansambliečiams atkurti tradicinę ansamblio šventę – Cepelinbalį, kuris į „Nemunaičio“ stovyklavietę sutraukė gausų būrį nemuniečių. Ir nei prasta orų prognozė, nei tolimas kelias neišgąsdino susibūrimų pasiilgusių jaunų širdžių.

Tą vakarą tarsi bitutės dirbo visi, ore tvyrojo bendrystės ir vienybės jausmas. Nors cepelinų skaičiaus rekordai nebuvo sumušti, galime pasidžiaugti, jog alkanų tikrai neliko, o ir pagyrų dėl nuostabaus skonio ne kartą teko girdėti net iš veteranų lūpų. Vakaro organizatoriai taip pat paruošė itin linksmą programą – giminės susitikimu pavadinę šį renginį jie vedė įdomius ir įtraukiančius žaidimus, vertusius dalyvius kiek pasivaržyti tarpusavyje, o šventės uždarymui pateikė tikrą vyšnią ant torto – Aurimo Jazdausko ir Manto Milašiaus gyvo garso koncertą.

Be galo geras jausmas vėl būti visiems kartu – kalbėtis, šokti ir juoktis. Supratę, kad tokių švenčių pamiršti nevalia, tikimės, jog ilgametės tradicijos dar ilgai džiugins nemuniečių širdis ir skrandžius.

«Daugiau akimirkų iš renginio rasite čia.»