preloader
Scroll to top

„Aukso paukštė“ apdovanojimas 2020

„Aukso paukštė“ apdovanojimas

„Aukso paukštė“ – tai aukščiausias mėgėjų meno apdovanojimas Lietuvoje. Šia nominacija Lietuvos nacionalinis kultūros centras įvertina geriausius metų kolektyvus ir jų vadovus už reikšmingą ir aktyvią meninę veiklą, už naujas programas, laimėtas prizines vietas.

Didžiuojamės, jog šiais metais tapome geriausiu liaudiškos muzikos ansambliu, sveikiname meno vadovę ir vyriausiąją choreografę Margaritą Tomkevičiūtę, choreografę Vilmą Tiškevičienę, choro vadovę Romą Paulauskienę, chormeisterį Gediminą Micką, liaudiškos muzikos kapelos vadovą Romualdą Sadzevičių, liaudies instrumentų orkestro vadovus Astą Bogdanienę, Raimundą Kukanauską bei akompaniatorių Tadą Kviklį.

Nepaslaptis, jog kiekvienam ansambliečiui tautinis menas yra svarbi gyvenimo dalis, kur meilė ir pagarba jam išreiškiama pasitelkiant muziką. Čia suteikiama galimybė tobulėti kaip asmenybei, o gausi charakterių, pomėgių, talentų, stiprybių, silpnybių bei kompetencijų įvairovė leidžia ne tik praplėsti draugų ratą, bet ir pasisemti be galo įdomios gyvenimiškos patirties. „Nemunas“ – viena iš vietų, kurioje dingsta technologijos, rutina, tempas, čia atrandamas ryšys, jausmas, artumas. Visas drauge praleistas laikas dar labiau sustiprina nemuniečių tarpusavio ryšį, skatina bendruomeniškumą ir vienybę, nes „Nemunas“ nėra tik ansamblis, „Nemunas“ yra labai didelė ir galinga šeima!