preloader
Scroll to top

Darius Rinkevičius

Atviras, teigiamas prokrastinatorius, „Nemuno“ vokalas Darius: „Esu „Nemune“ ketvirtus metus. Atėjau tik įstojęs į universitetą. Į ansamblį ateiti paskatino trys dalykai: butiokė iš Utenos, trumpas muzikinis nemuniečių pasirodymas / kvietimas auditorijoje paskaitos metu ir dėl to, kad pažinojau šokėją Augį, žinojau, kad „Nemunas“ daug keliauja ir šiaip gera kompanija.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Ketvirtus metus studijuoju pramoninę biotechnologiją Kauno technologijos universitete.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  1. Domiuosi (dabar kiek mažiau) psichologija;
  2. Niekada negyvenau bendrabutyje;
  3. Neseniai su Aurelijumi pradėjome šokti lindy hop‘ą.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Knyga – Hermano Hesės „Stiklo karoliukų žaidimas“, filmo geriausio nėra, bet verta paminėti „Interstellar“, „Drive“, „Mulholland drive“, „Life is beautiful“, „2001: A Space Odyssey“, „The Tale of the Princess Kaguya“, „Spring, summer, fall, winter and again spring“. Geriausios grupės „Pink Floyd“ ir „Rammstein“.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  Geriausius patarimus gaunu iš knygų ir filmų, netiesiogiai. Tačiau išgirdus šį klausimą suskamba viena mamos frazė (tikrai nežinau, ar ji pati geriausia, kokią esu girdėjęs) – jei nesilinksminsi pats, tai niekas tavęs nepralinksmins.
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  Esu „Nemune“ ketvirtus metus. Atėjau tik įstojęs į universitetą. Į ansamblį ateiti paskatino trys dalykai: butiokė iš Utenos, trumpas muzikinis nemuniečių pasirodymas / kvietimas auditorijoje paskaitos metu ir dėl to, kad pažinojau šokėją Augį, žinojau, kad „Nemunas“ daug keliauja ir šiaip gera kompanija.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Kai atėjau į „Nemuną“ jubiliejiniais metais, vokalo lygis buvo keliantis susižavėjimą. Bent jau tuometinėmis akimis. Šiuo metu, atėjus vokališkai stipriems nuliukams ir sudėtingėjant repertuarui, darosi vis smagiau dalyvauti repeticijose, todėl stengiuosi nepraleisti nei vienos.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Vestuvės, be abejonės. Nors gerų akimirkų buvo tikrai daug.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Veiklus jaunimas atvykęs į Kauną studijuoti dažniausiai renkasi tarp meno, sporto ir visuomeninės veiklos. Visą tai ir dar daugiau galima sujungti „Nemune“. Bet jei „šiuolaikinis jaunimas“ nenori susirasti draugų visam gyvenimui, pažinčių, nenori studentauti, bet tik studijuoti, tai gal į „Nemuną“ ir nėra ko veržtis.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Patiems jauniausiems linkiu išbandyti visą „Nemuno“ virtuvę, kurti tvirtus draugystės ryšius, o veteranams dažniau lankytis tradicinėse šventėse.