preloader
Scroll to top

Diplomantai ir nemunietiškos vasaros žaidynės

Diplomantai ir nemunietiškos vasaros žaidynės

Po intensyvaus pasiruošimo koncertams, kelionių ir sezoną vainikavusio „Ansamblių vakaro“, šiemet Kapitoniškių vasaros stovykloje susitikome tik keletai dienų. Galimybe dar šiek tiek pabūti nemuniečių kompanijoje ir atgauti jėgas prie Kauno marių kranto pasinaudojo nedaugelis, bet tikri stovyklos entuziastai čia praleido 4 dienas.

Liepos 13-osios vidurdienį, į Kapitoniškes pradėjus rinktis nemuniečiams, pradėta ruoštis vienai gražiausių metų švenčių – Diplomantams. Šiais metais jais tapo 12 ansambliečių, todėl nemuniečiai tikrai turėjo pasistengti ir surengti įsimintinas išleistuves labiausiai nusipelniusiems ansamblio nariams. Šių metų diplomantai:

 1. Ieva Virmauskaitė
 2. Vilija Minikevičiūtė
 3. Birutė Juraškaitė
 4. Rytis Pilkauskas
 5. Benas Makaras
 6. Marius Milis
 7. Aurelijus Kampas
 8. Viktorija Dragan
 9. Eigilė Šiukšterytė
 10. Inga Jokimčiutė
 11. Eglė Vaicekauskaitė
 12. Dovilė Jankevičiūtė

Tradiciškai vakaras prasidėjo skambant dainai „Tik tu viena“. Diplomantai apdovanoti ąžuolo vainikais, susėdę prie didelio stalo, klausėsi vadovų bei pirmininko sveikinimų ir nekantriai laukė specialiai jiems sukurtų dainų. Šventės kaltininkai susirinkusius taip pat nustebino savo pasirodymu – „We are the winners“ dainos žodžius pakeitė įsimintiniausios koncertų, kelionių ir švenčių akimirkos. Pasodinę ąžuoliuką, diplomantai paskutinį kartą sudainavo savo kartos dainą ir su savo svajone paleido į dangų žibintus. Grįžus į salę jų laukė išleistuvių valsas ir draugų sveikinimai.

Šeštadienį Kapitoniškėse likusius nemuniečius stebino gražus ir saulėtas oras. Nors ištvermingiausių poilsiautojų buvo visai nedaug, bet tai nuotaikos nesugadino ir vasaros žaidynės vis tiek įvyko. Šiemet savo jėgas ansambliečiai išbandė stalo futbole, stalo tenise ir smiginyje. Po varžybų paaiškėjo stipriausieji: stalo futbole 2×2 nugalėjo komanda „Vienas kabo žemiau“ (Birutė Juraškaitė ir Andrius Urbonas), stalo futbolo 1×1 žaidime savo gebėjimus atskleidė ir vaikinus sutriuškino Birutė Juraškaitė, stalo teniso čempionu tapo Paulius Vaitkevičius, antroje vietoje palikęs Ingą Jokimčiutę, o smiginyje pergalę nuskynė nepralenkiamas Marius Milis.

«Daugiau akimirkų iš 2018 m. Diplomantų »

«Daugiau akimirkų iš 2018 m. vasaros žaidynių »