preloader
Scroll to top

„Nemuno“ merginų diena’18

„Nemuno“ merginų diena’18

Ta ilgai laukta merginų diena atėjo ir praėjo taip greitai, jog buvo sunku suvokti, kas įvyko tą vakarą, o įvyko tikrai daug…

Visų pirmiausia, tai netikėtos staigmenos nuo vaikinų, kelios savaitės prieš šią ypatingą dieną, tada malonus pasiruošimas ir galiausiai – grandiozinis renginys. Atvykus į III KTU rūmus, kiekvieną merginą pasitiko muzika, nuoširdūs vaikinų komplimentai bei šypsenos. Atrodė, kad jau tada viskas VAU, o vakaras tik prasidėjo.

Per daug nesidomėjus, kas vyksta per merginų dieną, buvo didelė nuostaba, kad renkama „Mis Nemunas“. Kol sėdėjau pretendenčių kėdėje ir atlikinėjau įvairaus pobūdžio užduotis: nuo šokių iki baigiamųjų kalbų, net nepagalvojau, kad kažkas galėtų išrinkti mane „Mis Nemunu“, tačiau, kai merginų aplink pradėjo mažėti, širdis virpėjo vis labiau, nors mintyse ir pagalvodavau: „Gal jau užteks ir galiu eiti ramiai atsisėsti bei stebėti, kaip kitos atlieka vis labiau netikėtas užduotis?“. Tačiau visos mintys apsivertė aukštyn kojom, kai pradėjo skelbti nominacijų nugalėtojas, o galiausiai išgirdau savo vardą. Laikas tarsi sustojo, kuomet kiekvienas Nemunietis priėjo ir nuoširdžiai sveikino, ištardamas viltingus žodžius bei pabučiuodamas. Norėjau, kad ta akimirka nesibaigtų, bet nėra nieko amžino, svarbu, jog viską gali kaupti savo atmintyje ir prisiminus, pasidžiaugti tuo, kas buvo.

Šis vakaras buvo tobulas ir jis tokiu tapo tik mūsų brangių „Nemuno“ vaikinų dėka. Ačiū Jiems dar kartą, niekada nepamiršiu savo pirmosios merginų dienos ir džiaugsiuosi, jog mano gyvenime atsirado ansamblis „Nemunas“!

„Mis Nemunas 2018“ Liveta Aleknaitė

«Daugiau akimirkų iš 2018 m. Merginų dienos »