preloader
Scroll to top

Kauno tautinių šokių kolektyvų krepšinio turnyras 2018

Kauno tautinių šokių kolektyvų krepšinio turnyras 2018

Su pavasariu grįžo ir kasmetinis Kauno miesto tautinių šokių kolektyvų krepšinio turnyras. Šiemet balandžio 21 dienos ankstų šeštadienio rytą KTU Cheminės technologijos fakulteto sporto salėje rinkosi stipriausi ir geriausi Kauno kolektyvų krepšinio žaidėjai.

Nors komandų gausa turnyras šiemet nepasižymėjo, bet nepabūgo ir į aikštelę išbėgo LSMU tautinių šokių ansamblio „Ave Vita“, prie kolektyvo pavadinimo dar pridėję „Žvėrių“ vardą, LSMU tautinių šokių kolektyvo „Džigūnas“ bei KTK tautinių šokių kolektyvo „Pušynėlis“ atstovai bei, žinoma, „Nemuno“ vyrai. Po įtempto žaidimo atkrintamosiose, pirmąją vietą iškovojo „Ave Vita: Žvėrys“, keturių taškų persvara nugalėję „Džigūno“ krepšininkus. Džigūniečiai po atkrintamųjų liko ketvirtoje vietoje.

Dėl galimybės žaisti didžiajame finale su „Ave Vita: Žvėrys“, rungėsi „Nemuno“ ir „Pušynėlio“ žaidėjai. Po įnirtingos kovos, rezultatu 23:29, laimėjo „Pušynėlio“ vyrai, taip pražudę nemuniečių viltis apginti turnyro nugalėtojų titulą. Mažajame finale, dėl trečiosios vietos žaidė „Nemuno“ ir „Džigūno“ vyrai. Deja, fortūna džigūniečiams nenusišypsojo ir prizinės vietos jie nepelnė. „Nemuno“ atstovams atiteko turnyro bronza, rungtynes laimėjus rezultatu 30:21. Didžiojo finalo pirmajame kėlinyje kova tarp „Ave Vitos“ ir „Pušynėlio“ vaikinų buvo apylygė, tačiau antrajam kėliniui įpusėjus, iniciatyvą perėmė „Ave Vita“ ir užtikrintai, rezultatu 34:29, iškovojo pirmąją vietą.

Po turnyro buvo išdalinti medaliai bei, žinoma, pereinamoji taurė, kuri šiemet atnešė garbę „Žvėrių“ vardą pateisinusiems „Ave Vitos“ krepšininkams ir suteikė teisę rengti kitų metų krepšinio turnyrą.

DAUGIAU VARŽYBŲ AKIMIRKŲ PAMATYSITE PASPAUDĘ ČIA