preloader
Scroll to top

GAUDEAMUS 2022

Itin karštą 2022-ųjų metų birželio mėnesio savaitgalį sostinė aidėjo nuo didžiulio studentų skambesio Kalnų parke. Karta 3000 – būtent taip pavadinti jaunieji studentai, užaugę trečiajame mūsų eros tūkstantmetyje, kurie susibūrė vedami bendro tikslo – skleisti meilę dainai, muzikai ir šokiui. 

Nemuniečiai į sostinę susirinko dar ketvirtadienį ir nieko nelaukdami pradėjo repeticijas. Kaitri saulė ir įtemptas grafikas ansambliečių neišgąsdino, jie mėgavosi vienas kito draugija, o laisvalaikiu grožėjosi Vilniaus senamiesčio vaizdais. 

Koncerto atidarymo metu skambėjo visų Baltijos šalių himnai, kuriuos vėliau keitė gražiausios lietuviškos, latviškos ir estiškos dainos. Kerintys solistų balsai, ypatingos kūrinių aranžuotės bei nuostabios aikštės kompozicijos ir šokių choreografijos nepaliko abejingų nei žiūrovų, nei pačių studentų. Emocija ir energija renginio metu buvo nepakartojama ir gniaužianti kvapą, ilgas darbas repeticijose atsipirko su kaupu ir padovanojo gražiausius įspūdžius kiekvienam. 

Gaudeamus 2022 nepamirštama patirtis, kuri nemuniečiams atnešė dar didesnę meilę tautiniam menui bei Baltijos sesėms. 

«Daugiau akimirkų iš renginio rasite čia. »