preloader
Scroll to top

„Nemuno“ merginų diena’22

„Nemuno“ merginų diena’22

Atėjo ta diena, birželio 10 – oji, penktadienis. Nuo pat ryto ruošiausi: kepiau pyragus, lyginau suknelę ir bandžiau įsivaizduoti, kaip gi galėtų atrodyti toks vakaras, kuriame būsiu pirmą kartą? Su nedideliu jauduliu pravėriau KTU III rūmų duris, kur mūsų, merginų, jau laukė paslaptingi, po karnavalinėmis kaukėmis pasislėpę vaikinai. Prieš kylant laiptais, vaikinai džentelmeniškai pasiūlė įsikabinti į parankę, norėdami palydėti į nepamirštamą, tamsų, bet jaukų, fortepijono garsais padabintą vakarą. 

Pamažu salėje tylą pakeitė kulniukų kaukšėjimas, tostai ir skardus juokas. Stalus nusėdo kaukėtosios gražuolės, o taurės niekuomet nebuvo tuščios, nes jas pripildydavo paslaugūs vaikinai. Jaučiausi nuostabiai, atrodė, jog norėčiau sustoti momente, mėgautis, mėgautis ir mėgautis… Visgi, vaikinai buvo paruošę siurprizų, o vakaro eigoje su kitomis merginomis varžėmės dėl ,,Mis Nemunas 2022“ titulo.

Nesumeluosiu, jei pasakysiu, jog labai jaudinausi. Jaudinausi, kad tik nepamesčiau batelio lipant laiptais, jaudinausi, kai komisija tardavo kiekvieną iškrentantį numeriuką po įvykdytos užduoties. Užduotys buvo tokios, kurios galėjo išlaisvinti kiekvienos merginos fantaziją ir įrodyti susirinkusiems, jog mokame improvizuoti. Įdėmiai klausiausi kitų merginų, nuoširdžiai džiaugiausi, plojau ir palaikiau. Po kiekvienos užduoties vis labiau atsipalaidavau, o kaistant atmosferai salėje, jaudulį malšinti padėjo nepakartojami vaikinų šokiai bei dainos. 

Nesitikėjau, kad vakaras baigsis ne tik su raudona rože delne, bet ir su ,,Mis Nemunas 2022” titulu. Vos tik komisijai paskelbus nugalėtoją, mano kelionę į sceną lydėjo palaikymo šūksniai ir plojimai, o kol buvo užrišama juosta, mane apėmė nepaprastas džiaugsmas. Turbūt iš tiesų, geriausi dalykai gyvenime įvyksta, kai to nesitiki. Sveikinimo bučiniai ir apkabinimai man priminė mano pirmąjį koncertą kartu su ,,Nemunu” ir dar kartą patvirtino, kad esu ten, kur noriu būti.

Norėčiau padėkoti visiems už palaikymą, patarimus ir gražius žodžius bei palinkėti nutrūktgalviškų idėjų, įsimintinų akimirkų, įkvepiančių žmonių ir dar ilgų, ilgų metų kartu! 

Stipriai apkabinu

,,Mis Nemunas 2022” Rosita Sadauskaitė

«Daugiau akimirkų iš renginio rasite čia. »