preloader
Scroll to top

Gruodines 2017. „Nemuno“ TV įrašo peržiūra

„Nemuno“ TV įrašo peržiūra

Gruodžio 1-osios vakarą į III-iuosius rūmus tradicinę Gruodinių šventę paminėti rinkosi smalsuoliai nemuniečiai. Daugelis nekantravo sužinoti, kas vis dėlto slėpėsi už vos prieš keletą dienų pasirodžiusio plakato, kuriame pavaizduotas pirmininkas, rankose laikantis pinigus, ir įvardyta 3 milijonų eurų suma. Atėję ansambliečiai nustebo prieš save išvydę milžinišką televizoriaus ekraną, kuris atskleidė dar daugiau staigmenų.

Visas pinigų skandalas prasidėjo nuo anonimiškai KTU valdžiai parašyto laiško, kuriame ansamblio valdyba yra kaltinama pinigų plovimu. Ši žinia kaip mat sukėlė visas žinias ir pokalbių laidas ant kojų. Pokalbių laidoje “Valanda su langais” kartu su ansamblio vadovais diskutuojant apie pinigų plovimą, nesusivaldęs ansamblio pirmininkas pabėgo iš laidos, palikdamas visiems įtarimų. Netrukus prasidėjo jo gaudynės. Po daugelio reklamų, kitų pramoginių laidų bei ansambliečių paruoštų pasirodymų pagrindinis skandalo įtariamasis Šarūnas Ščerbakovas buvo policijos sugautas nešantis įtartiną lagaminėlį. Įdomu kas jame? Pirmininkas lagaminėlio turinio neatskleidė, palikdamas teisę apsvarstyti šį klausimą kiekvienam asmeniškai.

Tačiau vakaras pinigų detektyvu nesibaigė. Netrukus žvakių šviesa pakvietė visus į užburiantį Gitarų vakarą, kur savo dainomis dalinosi ne tik scenos veteranai, bet ir visai šviežiai į „Nemuno” gretas įsipynę ansambliečiai. Bet veiksmas tuo nesibaigė – iškart po Gitarų vakaro į salę įsiveržė čigonų taboras! Čigonų baronas su savo palyda ne tik linksmino žiūrovus, bet ir privertė pačią publiką šokti pagal jų dūdelę!

Na o tada dainos skambėjo iki pat paryčių ir tik ten dalyvavę žino, kas dėjosi toliau…

« Akimirkos iš 2017 m. Gruodinių »