preloader
Scroll to top

Nemunfestas ’17

Nemunfestas ’17

Nors sakoma, kad laiko atsukti atgal neįmanoma, lapkričio 17-osios vakarą ,,Šaltupio” sodyboje Nemuniečiai įrodė, jog tai visgi nėra tiesa. Tą vakarą spalvų tikrai netrūko: ,,Pac-Man” dekoracijos, vaikinai, pasipuošę savo išeiginiais blizgiais treningais, merginos, veidą padengusios itin ryškiu makiažu,– visa tai nukėlė į 80-ųjų laikotarpį.

Vakaro pradžioje svečiai buvo pasitikti su žaismingais gėrimų ir guminukų deriniais bei geriausiais tų laikų hitais. Ilsėtis ir nuobodžiauti nebuvo leidžiama nuo pat pradžių – aerobikos treneriai pravedė tokį apšilimą, po kurio ne vienam teko nubraukti prakaitą. Kiek vėliau prasidėjo svarbiausia dalis – pažintis su tais, kurie žūtbūt siekia tapti ansamblio nariais. Jie atsakinėjo į seniūnų klausimus, atliko įvairias komandines užduotis. Nebuvo pamiršti ir Nemuniečiai – turėjo progą dvikovos metu susikauti su nuliukais ir įrodyti savo pranašumą šokių aikštelėje. Kaip matėme, nuliukai ne iš kelmo spirti ir iki paskutinės akimirkos nė per žingsnį nenusileido senimui.

Na, kaip ir kiekvienais metais, oficialiajai daliai einant į pabaigą, buvo paskelbti ir geriausio kostiumo rinkimai. Susumavus balsus paaiškėjo, kad visus tą vakarą pakerėjo tikros 80-ųjų žvaigždės: rokeriai Povilas Žitinevičius ir Dovilė Cibulskytė bei vaiduoklių medžiotojas Aurelijus Kampas.

Įteikus prizus, šventė tikrai nesibaigė, o 80-ųjų muzika netilo iki pat ryto…

«Akimirkos iš 2017 m. cementuko»