preloader
Scroll to top

Kauno dainų ir šokių šventė 2016

Kauno dainų ir šokių šventė 2016

Kauno dainų šventė – įvykis, birželio 4-osios vakarą atgaivinęs ne tik Kauno dainų slėnį, bet ir kiekvieno ten buvusio tautiškumo bei meilės tėvynei jausmą. Tautiniais kostiumais pasipuošę šokėjai, liaudies muzika ir gražiausios lietuviškos dainos pirmąjį vasaros šeštadienį pavertė neeiliniu.

Slėnis aidėjo nuo gražiausių chorų atliekamų lietuviškų dainų, o kartu su choristais uždainavo ir Gytis Paškevičius, Linas Adomaitis bei Kristina Siurbytė. Dainas keitė tautiniai šokiai, kurių metu gyvą muziką skleidė muzikantai bei dainininkai, tarp kurių, be abejonės, ir KTU tautinio meno ansamblio “Nemunas” nariai. Kol žiūrovų ausis džiugino gražiausios dainos ir muzika, akys galėjo pasimėgauti tradiciniu šokiu, įspūdingomis aikštės kompozicijomis, vizualizacijomis ir tautinio kostiumo grožiu. Juk slėnyje sukosi ne tik nemuniečių, bet ir kitų jaunimo bei vyresnio amžiaus kolektyvų poros, su kiekvienu šokiu skleisdamos pačias geriausias emocijas ir šypsenas.

Džiaugiamės, galėdami būti tokio dvasiškai turtingo ir išskirtinio renginio dalimi. Dainų šventėse dalyvavom ir dalyvausim!