preloader
Scroll to top

Tarpkolektyvinės sporto žaidynės 2016

Tarpkolektyvinės sporto žaidynės 2016

Čia „Nemuno“ vasaros stovykla, čia ir Diplomantai susirinko, čia jau ir tarpkolektyvinės sporto žaidynės! Šiemet nesulaukėme gausaus kolektyvų būrio, tačiau atvykę VU ansamblio, LSU „Rasos“ ir KTK „Pušynėlio“ tautinių šokių kolektyvų nariai greitai atkreipė nemuniečių dėmesį. Jiems atvykus registracijos stalas kaip mat buvo apsuptas nekantraujančiais išmėginti savo jėgas sporto žaidynėse. Užpildžius registracijos lapus, patraukėme stebėti krepšinio varžybas. Po ilgos, varginančios kovos, savo pranašumą krepšinio aikštelėje įrodė VU ansamblio komanda. Jie buvo pirmi. Antrą vietą užėmė komanda „BAM“ (ne, tai ne Liutauro, o „Pušynėlio“ komanda). Ne mažiau džiaugėsi trečią poziciją užėmę nemuniečiai „Mamutai“.

Netrukus persikėlėme į tinklinio aikštelę, kur savo vikrumą ir taiklumą rodė geriausi tinklininkai. Be jokių abejonių, ištvermingiausi buvo ir pirmąją vietą užėmė komanda „Sujungtiniai“. Tad sveikiname komandos narius: Liutaurą Adomavičių, Mantą Didžiulį, Justą Antanavičių, Vidmantą Valančių ir Algirdą Mameniškį! Kiek suklydę dėl pavadinimo, komanda „1-moji vieta“ užėmė antrąją vietą, bet komandos nariai: Jonas Muleravičius, Tomas Paulavičius, Inga Jokimčiūtė, Vitalijus Žalimas ir Austėja Vidutytė dėl to nei kiek nenuliūdo. O garbingoje trečioje vietoje likusieji: Artūras Miklovas, Andrius Sadzevičius, Karolis Supranavičius ir Petras Slavinskas santūriai džiaugėsi „Mamutų“ komandos pasiekimais.

Tuo tarpu, Kapitoniškių stovyklos salėje aidėjo kamuoliukų dūžiai. Stalo futbole 2×2 stipriausi pasirodė esantys Mantas Blekaitis ir Ignas Gudonavičius. Dar jauni, bet ne ką blogesni: Darius Rinkevičius ir Tomas Paulavičius užėmė antrąją vietą, o 1×1 stalo futbole pergalę iškovojo Andrius Baranauskas. Visai šalia varžėsi ir geriausi stalo tenisininkai. Augis Rimkevičius nepaliko jokių šansų varžovams ir iškovojo geriausio stalo tenisininko vardą. O kur jau smigio varžybos… Taiklumą įrodinėjo tikrai ne mažai dalyvių, bet galiausiai taikliausios rankos titulas atiteko Kazimirui Bogdanui.

Dar šviečiant paskutiniams saulės spinduliams susirinkome į bato metimo varžybas. Dalyviai bandė įvairias metimo technikas (net šiek tiek pavojingas žiūrovams): vyniojo batą, jį suko, tačiau atėjęs Vitalijus Žalimas „nušlavė“ varžovus ir išėjo su pirmąją vieta. Kitapus stadiono skuodė ir Aurelijus Kampas, sprinto varžybose užėmęs pirmąją vietą. Kiek pagalvojusios merginos nusprendė, kad jos irgi neprastesnės. Rūta Krasnickaitė pasinaudojusi savo kojų ilgumu pirmoji kirto finišo liniją. Grįžus į salę galėjome stebėti, kaip stipriausi vyrai kilnoja giras. O kas jau pasivaržys su Simu Stanislovaičiu? Vyrai nuleidę galvas tik paplojo rankomis ir garbingai atidavė jam pirmąją vietą.

Atėjus vėlyvam vakarui, pokerio žaidėjai pakilo į salės balkoną. Aštrūs žvilgsniai, nuo kaktos bėgantis prakaitas, pirštų barbenimas į stalo paviršių – visa tai atlaikyti gali ne kiekvienas. Tą vakarą geriausiai korta krito „Pušinėlio“ nariui Tadui Grybui.

Sveikiname nugalėtojus! Tikimės, kad apdovanojimai visiems patiko, iki kitų sportinių pergalių kitais metais!