preloader
Scroll to top

Nemuno“ diplomantų išleistuvės 2016

Nemuno“ diplomantų išleistuvės 2016

Daugiau nei savaitę trukusioje šios vasaros Nemuno stovykloje ilsėjosi dešimtys žmonių, kurių neišgąsdino nei kraujasiurbių antpuoliai, nei nepaliaujamai pliaupęs lietus. Tačiau stovyklai artėjant į pabaigą ir lyg tyčia nustojus lyti, sulaukėme vienos iš gražiausių ir reikšmingiausių švenčių – Nemuno diplomantų dienos. O jų šiais metais turėjome gana nemažai – netgi dvidešimt, iš kurių net dvylika vokalų, penki šokėjai, du orkestrantai ir viena kapelistė.

Kaip ir pačių diplomantų, dainų apie juos buvo įvairių – nuo liaupsių apie jų sugebėjimus iki smagių praeities įvykių priminimo. Ir nors vakarą pradėjo galbūt kiek graudūs pirmininko ir vadovų žodžiai, tačiau galiausiai pralinksmino ir sužavėjo spalvingas diplomantų pasirodymas, kuriame netrūko nei garso nei šviesų. Jaukų vakarą vainikavo tradicinis ąžuoliuko sodinimas bei vainikų plukdymas, po kurio, apsuptus žvakių ir deglų šviesos, visus nemuniečius dar kartą sujungė diplomantų bei Nemuno himnas.

Ir nors įsismarkavęs vėjas ne visiems vainikėliams leido išplaukti į atviras Kauno marias, tikėkimės, kad taip pat ir šių metų diplomantai dar neapleis Nemuno kranto ir dar ilgai galėsime didžiuotis bei visiems parodyti, kokiais nuostabiais žmonėmis yra turtingas „Nemunas”.