preloader
Scroll to top

Kovinės 2022

Kovinės 2022

 

Kovo 5-osios vakarą KTU III-ieji rūmai vėl tapo nemuniečių švenčių namais. Po ilgesnės nei dviejų metų pertraukos į ansamblį sugrįžo tradicinis renginys – kovinės, padovanojusios įsimintinus žanrų pasirodymus, persipynusius su nuotaikingais valdybos etiudais.

Vakarui prasidėjus nuo „ataskaitinio susirinkimo“ buvo nuspręsta nemuniečių jėgas išbandyti savotiškoje Eurovizijos atmainoje – Nemunvizijoje. Priėmus šį sprendimą prasidėjo didieji ansambliečių nuotykiai keliaujant didžiosios scenos link. Nuo pirmųjų akimirkų susirinkusiuosius stebino šmaikštūs ir puikiai paruošti nuliukų pasirodymai, o skirtingų žanrų profesionalumas ir kiekvieno judesio ar natos kokybė stebino net visko mačiusius vadovus bei ansambiečius.

Nuo keliavimo autobusu, iki tradicija tapusio žygio gamtoje. Eidami didžiosios Nemunvizijos link nemuniečiai neleido nuobodžiauti nei vienam žiūrovui, o galiausiai suteikė galimybę patiems įsitraukti į vakaro pasirodymą, duodant interviu „žaliajame kambaryje“.

Po nuostabaus valdybos finalinio numerio niekam neliko klausimų, kas visgi yra tikrieji Nemunvizijos nugalėtojai. Ovacijos aidėjo, nemuniečiai džiaugėsi ir dėkojo, o valdyba didžiavosi puikiu renginiu ir dovanotomis džiugiomis emocijomis.
III-ieji rūmai vėl skambėjo nuo šokių ir dainų, kaip senais gerais laikais…;)