preloader
Scroll to top

Boulingo turnyras 2022 m. Akimirkos

Boulingo turnyras 2022 m. Akimirkos

Tradicinis „Nemuno“ boulingo turnyras šiemet buvo netradiciškai trumpas: turnyre dalyvavo 8 komandos ir jį visą sužaidėme per vieną sekmadienį. Nepaisant to, virė permainingos kovos ir netrūko įdomių epizodų.

 Šiemet nevyko atkrintamųjų varžybų etapas. Vietoj to visos komandos: „Drūtsraigtis“, „Nulis ir kristijonukai. Pala…“, „Bent vieną…“, „Lempona geltutė“, „Tiesiai į bordiūrą“, „Laimutis ir draugai“, „Iškasenos su perspektyva“ (originaliausias pavadinimas) ir „Boulingarium kėglioza“, iškart buvo išskirstytos į du pusfinalius, kuriuose, kaip įprastai būna atkrintamosiose, komandoms buvo pridedami taškai už originaliausią pavadinimą ir komandų sudėtis. 

Pirmajame pusfinalyje varžėsi „Drūtsraigtis“, „Nulis ir kristijonukai. Pala…“, „Bent vieną…“ ir „Lempona geltutė“. Visos komandos sužaidė apylygiai ir nebuvo aišku, kieno rezultatų užteks patekimui į kitą etapą. Vos pradėjus žaisti antrojo pusfinalio susitikimus visos abejonės išsisklaidė ir antrojo pusfinalio dalyviai – „Tiesiai į bordiūrą“, „Laimutis ir draugai“, „Iškasenos su perspektyva“ ir „Boulingarium kėglioza“  – užtikrintai pateko į finalą.

Finalas buvo įdomus ir permainingas. Pirmuosius kelis ridenimus visoms komandoms sekėsi panašiai, kiek sunkiau finalas prasidėjo komandai „Tiesiai į bordiūrą“ (Juozas Venckus, Kamilė Tumšytė, Mindaugas Adomulis, Arnas Venclova), tačiau paskutiniam varžybų etapui įpusėjus situacija turnyrinėje lentelėje pradėjo keistis gana netikėta linkme. Pusfinalyje dominavę ir prieš finalą favoritais laikyti „Iškasenos su perspektyva“ (Greta Slavinskienė, Petras Slavinskas, Romanas Valiukas, Simonas Baltūsis) vis dažniau atliko ne itin sėkmingus ridenimus, o suteikta galimybe puikiai naudojosi likusios komandos. „Boulingarium kėglioza“ (Inga Narušaitienė, Vytautas Narušaitis, Mindaugas Martišius, Edvinas Valaitis) sužaidė puikias rungtynes ir be didelės intrigos, surinkę 539 taškus, tapo šių metų turnyro čempionais. Dėl antros vietos užvirė atkakli kova. Iki pat pabaigos trečioje vietoje buvusi komanda „Tiesiai į bordiūrą“ pačiu paskutiniu ridenimu galėjo išplėšti antrąją vietą, tačiau atliko jį nelabai sėkmingai ir su 479 taškais liko treti. Antrąją vietą išplėšė komanda „Laimutis ir draugai“ (Eimutis Šimkus, Aurimas Šiuša, Julita Bikulčiūtė, Rokas Petrūnaitis), surinkę 481 tašką. Na ir kiek netikėtai, sukrapštę „vos“ 456 taškus, ketvirtoje vietoje su bokalu alaus liko komanda „Iškasenos su perspektyva“.

Taip pat buvo apdovanoti ir geriausi turnyro žaidėjai. Naudingiausiu tapo Aurimas Šiuša, kurio taškų vidurkis – 143 taškai. Jis taip pat tapo ir taikliausiu turnyro žaidėju, įmušęs 8 „strike“. Naudingiausios žaidėjos prizą jau šeštąjį kartą atsiėmė Greta Slavinskienė su 136 taškų vidurkiu. Na, o geriausiu nuliuku šiemet tapo Arnas Venclova, kurio vidurkis – 115 taškų.

BoulingoStatistika2022

Nuoširdžiai dėkojame už dalyvavimą ir nepaprastai gražų bei įtemptą turnyrą. Iki kitų susitikimų!

«Daugiau turnyro akimirkų rasite čia. »