preloader
Scroll to top

„Nemuno“ BOULINGO turnyras 2018. Rezultatai ir statistika

„Nemuno“ BOULINGO turnyras. Rezultatai ir statistika

Nemažas būrys boulingo entuziastų tradiciškai susirinko pasivaržyti ir išbandyti savo taiklumą kasmetiniame „Nemuno“ boulingo turnyre.

Šiemet vėl paskelbus dvigubą registraciją (pilnai susidariusioms komandoms ir pavieniams žaidėjams) turnyre dalyvavo 11 komandų. Šįkart nepasididžiavo ir vadovai – subūrė savo komandą pavadinimu „Kas čia valdo?“. Deja, vadovų komandai taškų šiek tiek pritrūko ir į pusfinalį jie nepateko. Po atkrintamųjų varžybų toliau kovą tęsė 8 geriausios komandos. Finale rungėsi keturios stipriausios komandos – „Kartą protingas žmogus nieko nepasakė“, „KODAS M.I.L.F“, „GRAM‘as“ ir „Hobitas. Kėglio brolija: Sorry, Benai“. Į finalą nepatekę žaidėjai šiek tiek nusiminė – iki galimybės kovoti dėl nugalėtojų taurės pritrūko tik keletos taškų.

26 taškų persvara finale triumfavo komanda „Kartą protingas žmogus nieko nepasakė“, kurios sudėtyje: Tautvydas Rinkūnas, Agnė Kšanauskaitė, Mindaugas Adomulis ir ansamblio naujokas Edvinas Andriukaitis. Nugalėtojai namo išsivežė pirmosios vietos taurę ir atstovaus ansambliui tarpkolektyvinėse Interboulingo varžybose. Sidabrą šiemet iškovojo komanda „KODAS M.I.L.F“, kurioje: Marius Milis, Inga Jokimčiutė, Linas Venclavičius ir dėl išskirtinio komandos pavadinimo vardą pakeitęs Findaugas Martišius. Taip pat, ši komanda pelnė originaliausio komandos pavadinimo titulą. Bronzos medaliais pasipuošė komanda „GRAM‘as“, kurioje susibūrė tikri ansamblio „vilkai“: Greta Šeferytė, Regimantas Tarasevičius, Mikas Baliulevičius ir jie į savo komandą priėmė ansamblio naujoką Arną Tranzą. Na, o paguodos prizu džiaugėsi ketvirtąją vietą užėmusi komanda „Hobitas. Kėglio brolija: Sorry, Benai“.

Šiame „Nemuno“ boulingo turnyre be didelės konkurencijos pirmavo ansamblio naujokas Arnas Tranza, nusinešęs ne tik kartu su komanda iškovotą bronzos medalį, bet ir rezultatyviausio vaikino, taikliausio žaidėjo – „Snaiperio“ bei geriausio nulio titulą. Taškų vidurkis siekė net 149,4 ir per visą turnyrą Arnas pataikė net 15 „strike“. Jau ne pirmus metus iš eilės geriausia žaidėja tapo Greta Šeferytė, vidutiniškai rinkusi po 132,2 taškus ir šiemet pagerinusi savo pačios rezultatą. Pirmosios vietos nugalėtojai ir iš geriausių turnyro žaidėjų sudaryta komanda varžysis Interboulingo turnyre.

BoulingoStatistika2018

Ačiū visiems dalyvavusiems ir palaikiusiems! Susitiksime kitais metais!

DAUGIAU VARŽYBŲ AKIMIRKŲ PAMATYSITE PASPAUDĘ ČIA