preloader

„Nemuno“ BOULINGO turnyras 2019. Rezultatai ir statistika

„Nemuno“ BOULINGO turnyras. Rezultatai ir statistika

Tradicinis ansamblio boulingo turnyras šiemet prasidėjo įtemptai. Atkrintamosiose varžybose tik pasibaigus paskutiniams etapams paaiškėjo, kurios 8 komandos pateko į pusfinalį. Organizatoriams pridėjus visus bonus taškus ir išsprendus dvejas lygiąsias tapo aišku, kad toliau čempionų titulo link žengia „Cepelinai sexiau negu guliašas“ (originaliausias pavadinimas), „Hobitas. Kėglio brolija“, „Nekirpau nagų“, „Buvo bauda prieš Davis’ą“, „Gal šiemet?“, „AŠTOIDADO“, „KAROČE“ ir „Šokoladinis medalis“.

Po savaitės treniruočių nemuniečiai dar kartą stojo į kovą. Šį kartą jau šiek tiek ramiau – pusfinalyje buvo aiškūs lyderiai „Hobitas. Kėglio brolija“ ir „Nekirpau nagų“, tačiau likusios komandos pasirodė pakankamai apylygiai. Tik po paskutinių mačų, nedideliu taškų skirtumu į finalą pateko „Hobitas. Kėglio brolija“, „Nekirpau nagų“, „Buvo bauda prieš Davis’ą“ ir „Gal šiemet?“. Daugelio favorite laikyta komanda „Hobitas. Kėglio brolija“ (Indrė Mockutė, Darius Rinkevičius, Šarūnas Ščerbakovas ir Eimutis Šimkus) staiga užleido lyderių poziciją ir tenkinosi ketvirtąja vieta ir paguodos prizu. Turnyro nugalėtojais tapo komanda „Nekirpau nagų“ (Andrius Sadzevičius, Justas Sadzevičius, Karolis Supranavičius ir Gita Maliukaitė). Tai daugkartiniai ansamblio boulingo turnyro čempionai, šiemet į savo komandą priėmę nuliukę šokėją Gitą, kuri savo taikliais metimais lemiamomis akimirkomis nustebino ne vieną. Antroje vietoje liko ne ką mažiau patyrę „Buvo bauda prieš Davis’ą“ (Agnė Kšanauskaitė, Mindaugas Adomulis, Ričardas Mikavičius ir Benas Strauka), o trečioje vietoje liko komanda ironišku pavadinimu „Gal šiemet?“ (Inga Jokimčiutė, Marius Milis, Mindaugas Martišius ir Aurimas Šiuša).

Taip pat apdovanoti ir naudingiausi turnyro žaidėjai. Geriausio žaidėjo medaliu pasipuošė Vytautas Narušaitis, kurio taškų vidurkis 161,25. Geriausia žaidėja jau penktą kartą tapo Greta Šeferytė, surinkusi vidutiniškai 142,5 taškų. Taikliausiu žaidėju pripažintas Darius Rinkevičius, kuris visus susirinkusius pradžiugino net 15 „strike“. Tiesa, Marius Milis taip pat pataikė 15 „strike“, bet D. Rinkevičius vienoje partijoje jų surinko daugiau, todėl ir tapo taikliausiu žaidėju. Na, o geriausio nuliuko titulą šiemet iškovojo Eimutis Šimkus, kurio taškų vidurkis 117.

BoulingoStatistika2019

Nuoširdžiai dėkojame už dalyvavimą ir nepaprastai gražų bei įtemptą turnyrą. Iki kitų susitikimų!