preloader
Scroll to top

„Nemuno“ merginų diena’19

„Nemuno“ merginų diena’19

Akordeono garsai kvietė užeiti vidun, kur jau laukė pasidabinę vaikinai, savo šypsenomis ir komplimentais stebindami merginas. III-iuose rūmuose tą vakarą ore sklandė elegancija, skambėjo juokas ir kvepėjo gėlėmis. Nuolatinis dėmesys vakaro metu, vaikinų dainos, rožės ir vaišės skatino kiekvieną iš mūsų pasijusti tikra dama.

Pripažinsiu, žinojau, kad renginio metu bus išrinkta ta vienintelė, tačiau dar vakaro pradžioje pagalvojau, kad titulas tikrai nebus mano siekiamybė. Tikslas buvo gerai praleisti laiką ir pasilinksminti. O linksmybės prasidėjo atėjus metui atlikinėti užduotis. Dėkoju vaikinams už sumanumą kuriant vakaro programą, kuri padėjo atsiskleisti įvairiausiems merginų talentams. Nuo aktorinių sugebėjimų, eilėraščių įvairiausiomis kalbomis deklamavimų iki rago pūtimo ir šaudymo ginklu. Be galo džiaugiuosi, kad turėjau galimybę atgaivinti kažkur giliai many pasislėpusią aktorės gyslelę. Nuo pat pirmųjų etapų dariau viską laisvai, linksmai ir tam, kad sukurčiau geras emocijas sau ir aplink esantiems. Tuo metu tai atrodė svarbiausia ir, manau, ši užduotis man neblogai pavyko. Nuostabus jausmas sulaukti palaikymo ir skatinimų eiti pirmyn. Būtent tai tą vakarą tapo mano įkvėpimu.

Keista, tačiau merginų skaičiui vis mažėjant, jokios įtampos ar konkurencijos nejaučiau. Mano akys tada jau buvo nukreiptos į žmones, kurie mane drąsino ir palaikė, visgi nenorėjau nuvilti tų, kurie įžvelgė mano potencialą. Po paskutinės užduoties buvo sunku atspėti, kuri iš finalininkių bus paskelbta nugalėtoja. Aš tuo metu jau stovėjau scenoje su apdovanojimu už geriausią vakaro nesaldų patiekalą ir kantriai laukiau „Mis Nemunas 2019” paskelbimo. Kompetentinga komisija tarė savo žodžius, o mano širdis jau tada tryško džiaugsmu. Norėjau įsiminti kiekvieną akimirką, nes jaučiau, kad artėja ypatingas momentas. Paskelbtas mano vardas ir sveikinimai buvo tarsi vyšnia ant torto, vainikavę visą nuostabų vakarą. Užplūdus emocijoms, gausiame apkabinimų ir bučinių sūkuryje stengiausi išgirsti ir įsidėmėti kiekvieno nemuniečio man ištartą sveikinimo žodį.

Didėlė garbė sulaukti įvertinimo ir nešioti „Mis Nemunietės“ vardą. Tačiau didžiausias laimėjimas man nebuvo titulo iškovojimas. Jausmas, kuris užplūsta užlipus ant scenos ir matant žmonių šypsenas, girdint padrąsinančius žodžius ir jaučiant besąlygišką palaikymą, yra vertingesnis už bet kokį apdovanojimą. Esu labai laiminga būdama tarp nuostabių žmonių, kurie sugeba sukurti tokius prisiminimus, kurių nepamiršiu visą gyvenimą. Ačiū kiekvienam iš jų už dalelę širdies, kurią jie atiduoda „Nemunui“, tam kad šis išliktų toks ypatingas ir nepakartojamas.

Su meile

„Mis Nemunas 2019“ Laura Grybaitė

«Daugiau akimirkų iš renginio rasite čia »