preloader
Scroll to top

Vasaros stovykla Kapitoniškėse 2019

Vasaros stovykla Kapitoniškėse 2019

Kaip ir kiekvienais metais, liepos mėnesį nemuniečiai rinkosi į Kapitoniškes kartu praleisti savaitgalį vasaros stovykloje. Gaila, tačiau šiemet be Diplomantų išleistuvių. Dauguma diplomuotis turėjusių ansambliečių buvo išvykę, todėl bendru diplomantų sprendimu šventę nutarta perkelti į kitus metus, t.y. 2020-uosius. Nepaisant to, savaitgalis buvo išties linksmas!

Vasaros žaidynės – tai vienas iš vasaros stovyklos simbolių. Jose šiemet apsilankė ir mūsų draugai iš VU dainų ir šokių ansamblio. Stalo futbolas, smiginis, tinklinis bei stalo žaidimai tiems, kurie nebuvo nusiteikę aktyvioms veikloms, laukė visų susirinkusiųjų. Bendravimas tarpusavyje ir sportinis azartas tik sustiprino dviejų didžiausių Lietuvos studentiškų tautinio meno kolektyvų draugystę.

Šiemet valdyba ansambliečius ir svečius nudžiugino ir trimis naujomis veiklomis. Nemuniečius kvietė pasivaišinti ir atsigaivinti skaniausiu vasaros patiekalu – šaltibarščiais. Norintys aštrių pojūčių, savo drąsą ir sumanumą galėjo išbandyti siaubo pabėgimo kambaryje, kuris iš tiesų nustebino ne vieną ansamblietį, o keliai virpėti padėjo net ir daug ko mačiusiems. Sporto varžybas smagiai užbaigė viktorina, kur visi ne tik patikrino ir pagilino savo žinias, bet ir smagiai praleido vakarą. Skambūs gitaros akordai ir dainos prie laužo, juokas ir įvairios istorijos netilo visą naktį. Puikus oras, linksma kompanija ir poilsis gamtoje – viskas, ko ir reikėjo nuostabiam savaitgaliui Kapitoniškėse.

«Daugiau akimirkų iš vasaros stovyklos rasite čia »