preloader
Scroll to top

Vaikinų diena 2019

Vaikinų diena 2019

Visai neseniai, rugsėjo 27 dieną, tautinio meno ansamblyje „Nemunas“ lyg viesulas praūžė vaikinų diena. Vos tik atvėrus duris vaikinus pasitiko besišypsančios žavios merginos, kurios kvietė aplankyti kolūkį bei daugiau sužinoti apie jame vyraujančias tradicijas. Žinoma, mes kaip svečiai atėjome ne tuščiomis ir buvome pasiruošė ypatingą duoklę, kad mūsų tolimesnė kelionė po kolūkį būtų lengvesnė.

Nemeluosiu sau ir tikrai patvirtinsiu šią liaudies kolūkio išmintį: „Pagal rūbą sutinka, pagal protą išlydi“. Žinojau, kad būtent šį vakarą kolūkio valdžia keisis ir bus išrinktas sekretorius, kuris valdys kolūkį ateinančius metus. Atvykdamas į kolūkį neturėjau net minties užimti aukščiausią postą, norėjau tik smagiai praleisti laiką kolūkyje ir daugiau sužinoti apie tuo metu virusį gyvenimą. Neslėpsiu fakto, kad dėl aprangos kodo teko pasukti galvelę, bet gavęs keletą patarimų iš slaptų šaltinių nusprendžiau išvalyti kolūkyje susikaupusias nuodėmes ir tapti „Kunigėliu Aurimėliu“.

Nuo pat pirmų užduočių jaučiausi laisvai, o plojimai ir šūksniai skatino judėti į priekį ir nepasiduoti. Nenorėjau nuvilti žmonių, kurie tiki mano pergale, todėl sukaupiau visą drąsą, ryžtą ir norą tapti kolūkio sekretoriumi. Laikas bėgo ir net nepastebėjau, kada mes likome trise. Aš net nenutuokiau, kas manęs laukia finaliniame etape, tačiau degiau noru kuo geriau pasirodyti, kad žmonės manimi didžiuotųsi. Keli įkvėpimai ir iškvėpimai. Ir štai žengiu pasitikinčiu žingsniu prieš minią su „Kolūkio penkmečio planu“, kuris turėjo pakeisti visą kolūkio gyvenimą. Aiškiai išdėstęs ateities planus sulaukiau daug palaikymo ir jau galvoje sukosi mintys kaip tampu „Misteriu Nemunu“.

Didelė laimė ir džiaugsmas žinoti, kad esu pripažintas ir įvertintas už savo pastangas, darbą ir norą pasiekti kiek įmanoma daugiau. Gavus apdovanojimą supratau, kad tai buvo ne pagrindinis mano tikslas. Džiaugiuosi, kad esu šios šeimos dalis ir galiu save vadinti tikru nemuniečiu. Su šiuo titulu turiu rodyti pavyzdį ateinančioms kartoms ir norą pasiekti daugiau. Esu be galo dėkingas merginoms, kurios paruošė nuostabią šventę ir, žinoma, puikius patiekalus, kurie privertė varvinti seilę net ir visko mačiusius kolūkio ponus.

Iš visos širdies noriu pasakyti, kad myliu, bučiuoju ir niekur neišvažiuoju.

Su meile ir pagarba

„Misteris Nemunas 2019“ Aurimas

«Daugiau akimirkų iš renginio rasite čia. »