preloader
Scroll to top

„Nemuno“ boulingo turnyras 2023. Akimirkos

Nemuno“ boulingo turnyras 2023. Akimirkos

Kaip ir įprasta, vasarį gausus būrys nemuniečių susirinko išbandyti savo rankų taiklumą ir gerai praleisti laiką tradiciniame „Nemuno“ boulingo turnyre. Paskelbus registraciją į turnyrą susirinko 11 komandų. Po atrankos, pridėjus visus bonus taškus, paaiškėjo 6 į pusfinalį patekusios komandos: „Dar po vieną!“, „Kėgls, kėgls kuoduotojs“ (originaliausias pavadinimas), „Džerio nešaudot“, „V.E.S.K NemunBet“, „0 Blaivumo = 0 Taiklumo“ ir „Atsargiai sargiai“.

Boulingo įgūdžius atgaivinusios ir pasitreniravusios stipriausios komandos po dviejų savaičių susirinko į finalinį turnyro etapą. Intrigos nestigo jau pusfinalyje – paskutinį kelialapį į finalą iškovojusi komanda sprendėsi pačiu paskutiniu pusfinalio metimu, kurio metu ant takelio stovėjo vienas vienintelis kėglis. Deja, rankai sudrebėjus, teko atsiversti turnyro taisykles ir išsprendus lygiąsias į finalą pateko jau su striukėmis pusfinalio atomazgos laukusi „Atsargiai sargiai“ komanda.

Galiausiai finale susikovė keturios stipriausios „Nemuno“ komandos, kurios be didelės intrigos prizines vietas išsidalino tokia pat tvarka kaip ir pusfinalyje. Ketvirtąją vietą užėmė į finalą per plauką patekusi „Atsargiai sargiai“ komanda (Laura Grybaitė, Modestas Rimeikis, Kostas Zakarauskas, Liutauras Karosas), surinkusi 377 taškus. Trečiąją vietą pelnė iš individualiai užsiregistravusių žaidėjų sudaryta ir puikiai susižaidusi „Kėgls, kėgls kuoduotojs“ (Vytautas Narušaitis, Tadas Tamošauskas, Matas Levinskas, Vytautė Tamutytė), komanda surinko 424 taškus. Antrąją vietą užėmė komandos pavadinimo nepateisinę „0 Blaivumo = 0 Taiklumo“ (Aurimas Šiuša, Julita Bikulčiūtė, Karolina Krakauskaitė, Eimutis Šimkus), surinkę 444 taškus. Na, o šių metų turnyro nugalėtojais 35 taškų persvara tapo jau nuo turnyro pradžios favoritais laikyta „Dar po vieną!“ komanda (Inga Narušaitienė, Marius Milis, Mindaugas Martišius, Meda Surdokaitė). Nugalėtojai namo išsivežė net tik pirmosios vietos taurę, bet ir teisę atstovauti ansambliui tarpkolektyvinėse Interboulingo varžybose.

Taip pat tradiciškai vyko ir geriausių turnyro žaidėjų apdovanojimai, kurie šiemet didelės intrigos nesukėlė – beveik visus individualius apdovanojimus susižėrė nugalėtojų komanda. Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas Marius Milis, kurio taškų vidurkis 138,4. Tuo tarpu geriausios turnyro žaidėjos prizą atsiėmė Inga Narušaitienė, kurios surinktų taškų vidurkis buvo 125,2. Na, o taikliausiu snaiperiu išrinktas dar vienas čempionų komandos narys Mindaugas Martišius, pataikęs 14 „strike“. Tarp čempionų įsiterpti pavyko Liutaurui Karosui, kuris su 109,2 taškų vidurkiu tapo geriausiu šių metų turnyro nuliuku.

Boulingo statistika 2023

Nuoširdžiai dėkojame už dalyvavimą ir nepaprastai gražų bei įtemptą turnyrą. Iki kitų susitikimų!

« Daugiau turnyro akimirkų rasite čia »