preloader
Scroll to top

„Nemuno“ Cementukas 2021

Vyresnieji ansambliečiai žino, nauji nariai dabar gali patvirtinti – „Nemuno“ cementukas tikrai būna ypatingas. Pradedant intriguojančiu kvietimu, atskleidžiančiu vakaro temą, baigiant įtraukiančia ir visus suburiančia programa.

Lapkričio 5-osios vakaras nuskraidino visus į tikrą kosmosą. Vos atvykus buvo galima žavėtis įspūdingomis dekoracijomis bei kostiumais, kurių įvairovė – nuo NASA astronautų iki legendinių „Žvaigždžių karų“ personažų. Viso to reikėjo svarbiai misijai įvykdyti – sugrąžinti žemei taip reikalingą deguonį. Šiam darbui atrinkti narsuoliai nuliukai savo kosminių laivų pagalba keliavo po plačiąją galaktiką, drauge ne tik įveikdami visas kliūtis, bet tuo pačiu geriau pažindami vienas kitą. Ryžtingai nusiteikę naujokai nestigo kūrybiškumo bei sumanių sprendimų viso vakaro metu. Ir nors patekus į juodąją skylę nebuvo lengva, o varžantis su nemuniečiais teko ir nusileisti, nuotaikingas pasirodymas bei bendrystė padėjo nuliukams pasiekti tikslą, kuriuo džiaugėsi visi ansambliečiai, dovanodami gausius aplodismentus bei ovacijas.

Įvykdžius svarbiausią vakaro misiją buvo galima atsipalaiduoti ir, įkvėpus tą šviežio oro gurkšnį, patraukti šokių aikštelės link, kur jau laukė linksmai nusiteikę muzikantai, savo kadrūškių programa pasiruošę įnešti dar pakilesnės nuotaikos gūsį.

Po daugybės įspūdžių ir skrajojimo visatos platybėse nauji nariai džiaugėsi prisijungę prie didelio ansambliečių būrio, o vyresnieji laukia nesulaukia, kada galės atskleisti dar daugiau vidinių tradicijų ir „Nemuno“ paslapčių, kurios, kartais, tikrai skamba kaip iš kosmoso. 🙂

«Daugiau akimirkų iš renginio rasite čia.»