preloader
Scroll to top

„Nemuno“ Cementukas 2022

Visai netikėtai nemuniečiai atrado Nemuno bangomis atplukdytą butelyje esantį laišką nuo Kapitono Arno Sparrow, kuriame buvo pagalbos prašymas ieškant paslaptingojo, legendomis apipinto Nemuno lobio.

Lapkričio 25-osios tamsų vakarą ansambliečių laivai perplaukė plačius vandenynus iki „Šaltupio“ sodybos uosto, kuriame susirinko virš pusšimčio aršių piratų bei smalsių lobių ieškotojų.

Tik atvykusius svečius pasitiko piratiška atmosfera, o foto sienelė jau nuo pat pirmųjų atplaukusių Nemuno įgulos narių buvo užimta. Visi jie atvyko turėdami vieną tikslą – surasti paslėptąjį Nemuno lobį. Norėdami išbandyti naujųjų ansamblio narių jėgas, išsiuntėme juos į šio lobio paieškas. Jaunuolius stebėjo ir jiems padėjo pats kapitonas Arnas Sparrow ir kiti ansambliečiai. Vakaro metu ryžtingiems ieškotojams teko išrasti lobio radimo prietaisą, pademonstruoti savo taiklumą tankiose džiunglės, sukonstruoti laivą, gebantį perplaukti audringas jūras, minti senąsias skrynios užrakto mįsles, o įveikiant visus išbandymus taip geriau pažinti vienas kitą. Ir nors apsukrūs nemuniečiai slaptai sekė nuliukų įgulas ir netikėtai pasigrobė Nemuno lobį sau, jaunuoliai atsigriebė skrynią savo stulbinančiu pasirodymu.

Lobių ieškotojams sugrįžus atgal į uostą, kitų kelionių metu rastais lobiais buvo apdovanoti geriausiųjų kostiumų savininkai, o tada mikrofonus ir visų dėmesį iš vedėjų perėmė nepakartojami muzikantai, laivo denį pavertę kadrūškių aikštele.

Nors lobio paieškos ir baigėsi, bet dainos, šokiai ir pašnekesiai tęsėsi iki paryčių…

 

«Daugiau akimirkų iš renginio rasite čia »