preloader
Scroll to top

„Nemuno“ vaikinų diena’22

Vaikinų diena tautinio meno ansamblyje „Nemunas“ – neeilinė šventė. Jau nuo pat ryto jaudinausi ir mąsčiau, kokios staigmenos lauks vakare. Su nedideliu nerimu pravėręs III rūmų duris atidaviau duoklę ir pasiryžau siekti ne pergalės, o gerai praleisti laiką. Puiki atmosfera, šaunios merginos bei smagūs pasirodymai tai užtikrino.

Ryte teko sukopti nemenką kelią, kol suradau sau tinkamą aprangą 2000-ųjų metų tema. Pasidabinęs odine striuke bei draugo Nemuniečio padrąsintas užsidėti tų laikų akinius, su ryžtu žengiau link šventės. Atvykus į teminį 2000-ųjų metų vakarėlį buvau maloniai nustebintas, pasirodo, renkamas projekto „Kelias į Žvaigždes“ nugalėtojas, o svarbiausia – aš tinku į kandidatus! Pasitikti merginų šypsenų kartu su kitais Nemuniečiais susėdome ir laukėme nuostabaus renginio pradžios.

Daugiausiai jaudinausi prieš pirmąją užduotį. Juk visada kažką pradėti yra sunku, tačiau bendražygių šūksniais bei plojimais palydėtas ant scenos pasijaučiau savas ir nusiraminau. Tarp užduočių merginos akino nuostabiais pasirodymais, todėl laikas bėgo labai gretai. Užduotys buvo trumpos ir aiškios, reikėjo tik kūrybiškumo ir noro jį atskleisti, norint gerai pasirodyti. Po kiekvienos užduoties mūsų vis mažėjo, net nepastebėjau, kaip greitai liko tik trys kandidatai. Paruošęs ypatingą kalbą publikai, nuoširdžiai perteikęs mintis Nemuniečiams buvau palydėtas triukšmingomis ovacijomis. Galiausiai išvydę dar vieną įspūdingą pasirodymą sulaukėme verdikto.

Neįmanoma žodžiais apsakyti, ką reiškia Nemunietiškas pasveikinimas. Tą akimirką sustoja laikas. Vos tik komisija įteikia prizą ir ištaria nugalėtojo vardą, visi be išimties, visi atbėga pasveikinti, apkabinti, paspausti ranką, ar net susibūrę išmesti į orą. Neapsakomas jausmas būti Nemuniečiu, žinoti, kad tiek žmonių Tave palaiko. Nuoširdus ačiū žaviosioms merginoms už be galo daug emocijų ir nuostabų vakarą.

Linkėjimai

„Misteris Nemunas 2022″ Kipras Lukoševičius

«Daugiau akimirkų iš renginio rasite čia »