preloader
Scroll to top

„Nemuno“ fabriko ekskursija. Gruodinės 2016

„Nemuno“ fabriko ekskursija

Ištrauka iš būsimo „Nemuno” fabriko leidžiamo laikraščio:

„…tik įžengus į Trečius rūmus, visų filialų atstovus bei pagrindinius akcininkus pasitiko patrauklios stiuardesės, kurios svečius apdovanojo meilia šypsena, o naujuosius praktikantus – darbo akreditacijomis. <…> Antro aukšto foje svečiai galėjo apžiūrėti „Nemuno” fabriko muziejaus ekspoziciją bei pasivaišinti užkandžiais. Prasidėjus ekskursijai, kurios metu buvo atskleistos pagrindinės fabriko aktualijos bei problemos, salėje netilo juokas – juk kartais taip smagu iš savęs pasijuokti! Nors vienas infiltruotas darbuotojas norėjo pakenkti mūsų fabrikui ir jam fabrike net pavyko sukelti maištą, tačiau viskas išsisprendė sklandžiai. Šiais metais visi filialai stebino savo originalumu ir profesionalumu, todėl po kiekvieno pasirodymo ilgai netildavo plojimai bei pagyrimo šūksniai.

Pasibaigus ekskursijai, naujiesiems fabriko nariams buvo išdalintos užduotys. Viena iš jų – sukurti pasirodymą „Kaip aš tapau Nemuno herojumi”, tačiau netikėtai jų pasirodymą pertraukė čigonų baronas su savo palyda. Jie privertė visus svečius kartu garsiai traukti dainas bei aukštai kilnoti kojas. <…> Išėjus čigonams, veiksmas persikėlė į šeštą aukštą, kur vyko gitarų vakaras. Jo metu darbuotojai jaukioje aplinkoje klausėsi gitaros garsų bei kartu dainavo su pačiais atlikėjais.

Štai tokia šiais metais buvo Gruodinių ekskursija! Dėkojame tiems, kurie nepasididžiavo ir atvažiavo. Tikimės, kad kitais metais sulauksime dar daugiau filialo atstovų bei dar labiau pakelsim savo meninį lygį!”

„Niamuno Sootraukos”, 2016-12-16