preloader
Scroll to top

„Sušildykime širdis gerumu“

„Sušildykime širdis gerumu“

Gruodžio 4 dieną, 15 valandą, didžiojoje VDU salėje Kauno technologijos universiteto tautinio meno ansamblis „Nemunas“ kartu su Maltos ordino pagalbos tarnybos Kauno skyriumi susivienijo bendram tikslui ir kauniečiams padovanojo šiltą, jaukų, gerumu alsuojantį reginį. Labdaros koncerto metu skambėjo liaudies muzika, kalėdinės giesmės, buvo atliekami įvairių Lietuvos regionų liaudies šokiai. Į koncertą susirinkęs gausus žiūrovų būrys, maltiečių globojami senjorai ir renginio organizatoriai kartu dalijosi gerumu bei skleidė šventinę nuotaiką.

Po renginio visi norintys galėjo pasivaišinti maltiečių sriuba ir paaukoti, o už auką gauti labdaros koncerto rėmėjų dovanėles: rašiklius, ženkliukus ir kalėdinius medinius žaisliukus su koncerto atributika.

Labdaros koncerto metu surinkta net 978,10 eurų! Visi šie surinkti pinigai perduoti Maltos ordino pagalbos tarnybos Kauno grupei ir bus skirti jos veiklai – senjorų ir vaikų iš socialiai remtinų šeimų rūpinimuisi.

Norime padėkoti labdaros koncerto rėmėjams:

Kauno technologijos universitetui
Vytauto Didžiojo universitetui
Informaciniams rėmėjams: radijui „Tau“, radijui „Kelyje“
Už rašiklius ir ženkliukus dėkojame UAB „Anona“. Nuostabius kalėdinius ženkliukus pagamino MB Industrial solutions, Lstudija.
Dėkojame Rolandui Bražioniui ir Vidui Skrelevičiui, kurie pasirūpino koncerto šviesomis bei garsu.
Tariame ačiū ir kavinių tinklui „Coffee Inn“.
Taip pat dėkojame žaviajai solistei Sandrai Lebrikaitei.
Nuoširdų AČIŪ sakome maltiečiams už jų didelę pagalbą tiems, kuriems ji be galo reikalinga, ir įdėtą darbą, jog ši labdaros koncerto idėja būtų įgyvendinta.