preloader
Scroll to top

Eglė Gružaitė

Eglė – turinti savo nuomonę, patikima ir pastovi „Nemuno“ šokėja: „Nemune“ esu jau 8 metus. Istorija paprasta, lankyti šokius pradėjau anksčiau nei eiti į mokyklą. „Nemuną“ buvau mačiusi dar būdama paauglė, tai atrodė kažkas „nerealaus“. Taigi, labiausiai laukiamas reikalas sužinojus, jog studijuosiu Kaune buvo „Nemuno“ atrankos. Aprangėlė jau buvo paruošta kelios dienos iki pirmosios repeticijos. Pirminės „Nemuno“ lankymo priežastys, žinoma, buvo rimtai šokti. Paskui prisidėjo draugai, prasmingas laisvalaikis, kelionės. Po truputį ši teigiama veikla taip įtraukia, kad net bijai pagalvoti, koks neįdomus žmogus būtum be „Nemuno“.

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Mano gyvenimo veikla yra labai įdomi – esu gydytoja rezidentė radiologijos srityje. Trumpai tariant, žiūriu į šešėlius ir matau kažkokią ligą arba jos nebuvimą. Taip pat, dėstau studentams jau minėtų šešėlių paslaptis.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  1) 22 val. man šventas laikas miegui;
  2) Geriausias „smegenų atpalaidavimo“ būdas yra bėgimas;
  3) Dievinu kvepalus.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Knygos man iš esmės patinka, taigi mėgiamų yra daug, viena iš paminėtinų „Altorių šešėly“. Rekomenduotinas filmas „Skaitovas“. Su muzikos grupėmis kiek prasčiau, bet ypač patinka „Po aštuntos“.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  „Nebijok, kad kitas žmogus nusivils tavimi, jog nepateisinai jo lūkesčių“.
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  „Nemune“ esu jau 8 metus. Istorija paprasta, lankyti šokius pradėjau anksčiau nei eiti į mokyklą. „Nemuną“ buvau mačiusi dar būdama paauglė, tai atrodė kažkas „nerealaus“. Taigi, labiausiai laukiamas reikalas sužinojus, jog studijuosiu Kaune buvo „Nemuno“ atrankos. Aprangėlė jau buvo paruošta kelios dienos iki pirmosios repeticijos. Pirminės „Nemuno“ lankymo priežastys, žinoma, buvo rimtai šokti. Paskui prisidėjo draugai, prasmingas laisvalaikis, kelionės. Po truputį ši teigiama veikla taip įtraukia, kad net bijai pagalvoti, koks neįdomus žmogus būtum be „Nemuno“.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Šiame žanre išsilaiko tik stipriausieji tikrąją šio žodžio prasme. Dar jis nuostabus, nes turime labai daug žavių vaikinų.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Atmintyje stipriai įstrigusi kelionė į Berlyną. Nors keliavo tik nedidelė šokėjų grupė, tačiau viskas buvo kaip vienas didelis vakarėlis – net ir koncertas dideliame pilname medituojančių žmonių stadione (tiksliau baloje).
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Yra toks šiuolaikinis laiko vagis – internetas ir visos išmaniosios technologijos, kurios suteikia mums daug privalumų, bet suvalgo mūsų laiką. Todėl nemaža dalis žmonių tiesiog neužsiima jokia laisvalaikio veikla, jie būna „beveidžiai“. Atėjus į Nemuną studentas nukreipiamas teisingo laiko leidimo kryptimi, yra apsupamas teigiama kompanija (manau, kad tai yra reikšmingas veiksnys žmogaus vertybių formavimosi procese), ne tik patobulėja savo žanro veikloje, bet ir atranda dar nežinomų gabumų, o kai kurie net ir patiesia savo karjeros pamatus.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Vertinkime galimybę įdomiai leisti laiką ir kurti gėrį.