preloader
Scroll to top

Vilija Minikevičiūtė

Vilija – linksma, atsakinga ir garbanota „Nemuno“ vokalė: „Jau mokykloje žinojau, kad stodama į universitetą būtinai lankysiu kokį nors meno ansamblį. Įstojusi į KTU užpildžiau anketą ir sulaukiau kvietimo. Sako – „Pažįsti natas, tai ateik dainuoti“. Ir aš čia jau penktus metus… Nors iš pradžių labiau norėjau šokti, tačiau visiškai nesigailiu prisijungusi prie vokalų. Ansamblyje užtektinai prisišoku per įvairius kitus renginius. „Nemuną“ lankau todėl, nes jis įtraukia, žavi, suteikia daug įvairios patirties ir atveria naujas galimybes.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Baigiau pramoninės biotechnologijos bakalauro studijas KTU, o dabar studijuoju magistrą – aplinkosaugos inžineriją. Juk dvi specialybės geriau nei viena! O ir šiaip nuo seno norėjau išgelbėti pasaulį nuo taršos.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  1) Esu baigusi muzikos mokyklą (fortepijoną), 12 metų lankiau tautinius šokius ir daugybę kitų būrelių.
  2) Vaikystėje labai mėgau karstytis medžiais, o dabar pastebiu, kad bijau aukščio.
  3) Dauguma žmonių stebisi, kai pasakau, jog esu iš Žemaitijos – sako, jog labai taisyklingai kalbu.
  4) Ir dar – pažįstami žino, kad labai mėgstu makaronus (valgyti, o ne kabinti… chi chi)
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Šiuo metu knygas skaitau retai, tačiau dar mokykloje perskaitytas „Dievų miškas“ paliko didelį įspūdį, o visi mano lietuvių kalbos rašiniai parašyti remiantis Jono Biliūno apsakymais – tikrai geri ir pamokantys! Filmai patinka įvairūs, o įsimintiniausias – „Septynios sielos“. Mėgstamiausia atlikėja – Lara Fabian, nors muzikos klausau taip pat labai įvairios.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  „Nesiparink“.
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  Jau mokykloje žinojau, kad stodama į universitetą būtinai lankysiu kokį nors meno ansamblį. Įstojusi į KTU užpildžiau anketą ir sulaukiau kvietimo. Sako – „Pažįsti natas, tai ateik dainuoti“. Ir aš čia jau penkti metai… Nors iš pradžių labiau norėjau šokti, tačiau visiškai nesigailiu prisijungusi prie vokalų. Ansamblyje užtektinai prisišoku per įvairius kitus renginius. „Nemuną“ lankau todėl, nes jis įtraukia, žavi, suteikia daug įvairios patirties ir atveria naujas galimybes.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Vokalai – žanras, apjungiantis daug įdomių ir talentingų žmonių. Nė vienas koncertas nevyksta be mūsų!
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Tokių akimirkų čia labai daug. Tai ir dainos su gitara prie laužo ar autobuse, vykstant iš koncertų, ir įvairūs tradiciniai „Nemuno“ renginiai, ir 475 cepelinai, išvirti Kapitoniškėse. Ir kaip gi nepaminėjus kelionės į tolimąją Meksiką, drebant žemei! Čia pamatytos vietos ir patirti įspūdžiai išliks ilgam. Labai smagu, kai vietiniai žmonės priima šiltai, ploja atsistoję, o po koncerto laukia eilėje, norėdami kartu nusifotografuoti.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Atėjęs čia patirsi daug nuotykių, susirasi draugų, įgysi naujos patirties, o gavęs prastą pažymį iš atsiskaitymo turėsi puikų pasiteisinimą, kodėl nepasimokei – taigi „Nemunas“ yra svarbiau! Tad nepraleisk šios galimybės, pasimokysi vėliau – sakau iš patirties.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Ateikit, būkit, dalyvaukit ir keliaukit!