preloader
Scroll to top

Viktoras Girdenis

Viktoras – smalsus, logiškai mąstantis ir darbštus „Nemuno“ orkestrantas: „Esu „Nemune“ jau penktus metus. Dar man mokantis 12 klasėje „Nemunas“ atvažiavo koncertuoti į Kretingą. Tada pirmą kartą gyvai jį išgirdęs, nusprendžiau bandyti į jį patekti, kadangi pats esu baigęs muzikos mokyklą, birbynės specialybę. Tad nuvykęs pasirašyti sutarties su universitetu, užsirašiau ir į ansamblį. Prasidėjus mokslo metams sulaukiau orkestro vadovės skambučio su pakvietimu. Štai aš ir čia.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Šiuo metu dirbu komponentų inžinieriumi elektronikos prietaisų gamybos įmonėje „Kitron“.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  1) Mėgstu keliones. Turiu tikslą aplankyti kuo daugiau pasaulio šalių. Net esu pasidaręs pasaulio žemėlapio tatuiruotę ant rankos.
  2) Labai nemėgstu įžanginių ir sveikinimo kalbų per koncertus.
  3) Manau, kad šeima yra didžiausia vertybė.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Šiuo metu didžiausią susidomėjimą turiu klausimynams, knygoms, kuriose galima pasitikrinti žinias ir sužinoti daug naujų faktų atsakinėjant į klausimus. Labiausiai mėgstami serialai yra „Draugai“ ir „Kalėjimo bėgliai“. Buvau pradėjęs žiūrėti ir „Sostų karus“, tačiau po kelių sezonų nustojau juos žiūrėti, dingo susidomėjimas… Kalbant apie muziką, tai jos klausau įvairios, neturiu tik vieno mėgstamo stiliaus. Iš Lietuvos atlikėjų išskirčiau „Ba.“.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  Tikriausiai labiausiai įsimintinas gautas patarimas buvo: „Tu gal geriau niekad nebebandyk piešt žmonių portretų…“.
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  Esu „Nemune“ jau penktus metus. Dar man mokantis 12 klasėje „Nemunas“ atvažiavo koncertuoti į Kretingą. Tada pirmą kartą gyvai jį išgirdęs, nusprendžiau bandyti į jį patekti, kadangi pats esu baigęs muzikos mokyklą, birbynės specialybę. Tad nuvykęs pasirašyti sutarties su universitetu, užsirašiau ir į ansamblį. Prasidėjus mokslo metams sulaukiau orkestro vadovės skambučio su pakvietimu. Štai aš ir čia.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Atstovauju orkestrą. Esame labai šiltai ir artimai bendraujantis žanras.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Įsimintiniausia akimirka buvo trečiais metais „Nemune“. Vyko pirmoji bendra muzikantų, šokėjų ir choro repeticija po vasaros atostogų. Aš tikriausiai per vasarą labai pasikeičiau, net nežinau, kadangi mane pamačiusi ansamblio vadovė parodė į mane ir pasakė orkestro vadovui: „Matau turite naujų muzikantų orkestre“. Visi, kas girdėjo, prapliupo juokais ir perdavė kitiems. Tais metais gavau nominaciją „Metų naujokas“. Kai kas iki šiol tai prisimena ir „Naujoku“ tebevadina.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Dauguma jaunų žmonių įstoję į universitetus užsisėda prie kompiuterių mokydamiesi ar kitaip leisdami laiką. „Nemunas“ suteikia šansą pabėgti nuo šios rutinos ir padeda labiau realizuoti save, o tai padeda jaustis laimingu ir pilnaverčiu.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Siekit savo tikslų, išlikit „nemuniečiais“ ir atsiveskit naujų narių!