preloader
Scroll to top

Indrė Mockutė

Indrė – un poco loca – tokia ispaniška fraze save apibūdina „Nemuno“ šokėja: „Lankau „Nemuną“ ketvirtus metus. Kaip čia atėjau? Vidury mokslo metų, įsikibus Tomai („Nemuno“ šokėjai) į parankę. Apie „Nemuną“ žinojau nuo pat vaikystės, kadangi šeimos dėka nuo mažens sukausi tautinio šokio, koncertų ir dainų švenčių sūkury. Nors tik įstojusi į universitetą nuklydau į kitą ansamblį, ilgai netrukau suprasti, kad turiu bėgti į „Nemuną“. Ir pabėgau. Vis dar manau, kad tai buvo vienas geriausių sprendimų mano gyvenime. Kodėl lankau „Nemuną“? Nes jis yra galimybių jūra. Čia galiu užsiimti savo mylimiausia veikla, šokti ir tobulėti. Čia renkasi nepaprastai įdomūs ir talentingi žmonės. Geriausia vieta rasti ne tik draugus, bet ir meilę.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Studijuoju kūrybines industrijas bei marketingo vadybą Vytauto Didžiojo universitete (IV kursas).
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  1. Pusę metų praleidusi Pietų Amerikoje, vis tiek nepabėgau nuo „Nemuno“.
  2. Esu aplankiusi 23 pasaulio šalis.
  3. Kai noriu miego, nevalingai nusimaunu kojines.
  4. Moku ispanų kalbą.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Niekada nebandžiau išskirti vieno paties geriausio. Jie per daug skirtingi, kad būtų galima lyginti. Bet dažniausiai renkuosi psichologines knygas, pagalvojus apie geriausius filmus, mintyse sukasi animaciniai (žavi visiška vaizduotės laisvė), na, o lengvas rokas ir latino ritmai man dar niekada nesugadino nuotaikos.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  Visada klausyk savo širdies. Ji nuves tave ten, kur ir turėtum būti.
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  Lankau „Nemuną“ ketvirtus metus. Kaip čia atėjau? Vidury mokslo metų, įsikibus Tomai („Nemuno“ šokėjai) į parankę. Apie „Nemuną“ žinojau nuo pat vaikystės, kadangi šeimos dėka nuo mažens sukausi tautinio šokio, koncertų ir dainų švenčių sūkury. Nors tik įstojusi į universitetą nuklydau į kitą ansamblį, ilgai netrukau suprasti, kad turiu bėgti į „Nemuną“. Ir pabėgau. Vis dar manau, kad tai buvo vienas geriausių sprendimų mano gyvenime. Kodėl lankau „Nemuną“? Nes jis yra galimybių jūra. Čia galiu užsiimti savo mylimiausia veikla, šokti ir tobulėti. Čia renkasi nepaprastai įdomūs ir talentingi žmonės. Geriausia vieta rasti ne tik draugus, bet ir meilę.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Šokėjų žanras yra kažkas neįtikėtino, nes:
  1. 2 valandų trukmės repeticijų kartais būna per maža. Kodėl nepasportavus dar pusvalanduką?
  2. Pasakius, kad koncerto nebus – nešoksim, šokėjai per kelias sekundes gali transformuotis į vokalų žanrą ir ne tik pritarti jiems scenoje balsais, bet ir mini choreografiją sugalvoti (iš Meksikos gyvenimo).
  3. Jei manot, kad per F1 lenktynes „Pit stop‘e“ greitai sukasi komanda, tai dar nematėt kokiu greičiu „Nemuno“ šokėjai keičia kostiumus koncertų metu.
  Ir čia tik keletas mūsų žanro gyvenimo akimirkų.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Tokios akimirkos čia yra nesuskaičiuojamos. Kelionės, nuotykiai koncertuose, gausybė įvairiausių renginių, baidarės, šašlykiukas, tinklinis… Galima vardinti ir vardinti. Kiekviena akimirka savaip brangi.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  „Nemunas“ gali duoti nepaprastai daug skirtingų patirčių, suteikia galimybę ne tik susipažinti su daugybe talentingų žmonių, bet ir tapti jų draugais. Apskritai, sunkiai įsivaizduoju geresnį laisvalaikio praleidimo būdą, nes dažniausiai tai tampa daug daugiau nei tik laisvalaikiu. Tad atsargiai.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Kiekvienas ansamblyje darykite šventę sau ir kitiems! Nelaukit, kol kažkas kitas tai padarys už jus.