preloader
Scroll to top

Eglė Vaitkūnaitė

Eglė – užmarši, pozityvi ir turinti gerą humoro jausmą „Nemuno“ vokalė: „Ansamblyje esu jau ketvirtus metus. Mano mama buvo nemunietė, todėl jau labai seniai žinojau apie šį ansamblį. Tačiau atėjau dėl to, nes maniau, kad būtent čia galėsiu tobulinti save ir augti kaip asmenybė. Galiu teigti, jog šis planas tikrai pasitvirtino! Lankau „Nemuną”, nes jis vis dar kelia man iššūkius, o ir stovėti su tautiniais rūbais prieš publiką yra taip smagu…“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Esu IV kurso KTU Atsinaujinančiosios energetikos studentė.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  1) Žinau turbūt 98% grupės „The Beatles” dainų žodžių.
  2) Gebu savaitei nustumti mokslus į šoną ir per tą laiką padaryti jaučio galvą Minotauro kostiumui.
  3) Nesu gyvenusi „barake“, tačiau su nemuniečiais kartu gyvenu jau ketvirtus metus – tiek, kiek esu Kaune. Niekaip nepavyksta nuo jų pabėgti, bet ir visiškai nesinori.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  1) Mokyklos laikais labai mylėtos ir mėgtos knygos po baigimo kažkaip dingo iš mano gyvenimo. Tačiau visai neseniai po tos ilgos pertraukos perskaičiau „Bėgantis paskui aitvarą“, kuri priminė, kiek daug gali slypėti knygose.
  2) Be „Titaniko“ ir „Vienas namuose“, kuriuos tiesiog rodydavo per televizorių, todėl ir tekdavo žiūrėti, daugiausiai kartų, bet jau savo noru, matytas filmas yra „Trumano šou“.
  3) Muzika – tokia, kokią pagal nuotaiką parenka Spotify.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  Niekada nenuvertinti savęs. Gaila, kad ne visada tiek man, tiek kitiems pavyksta šį patarimą prisiminti.
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  Ansamblyje esu jau ketvirtus metus. Mano mama buvo nemunietė, todėl jau labai seniai žinojau apie šį ansamblį. Tačiau atėjau dėl to, nes maniau, kad būtent čia galėsiu tobulinti save ir augti kaip asmenybė. Galiu teigti, jog šis planas tikrai pasitvirtino! Lankau „Nemuną”, nes jis vis dar kelia man iššūkius, o ir stovėti su tautiniais rūbais prieš publiką yra taip smagu…
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Universaliausias žanras. Ir dainuojame, ir judame pagal vadovės sugalvotus žingsnelius, vaidiname, plojame kartu su šokėjais ir dar net kartais vyrams tenka pagroti per „Stasio polką“.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Pirma mintis šovusi į galvą – jubiliejus. Man, kaip pirmus mėnesius esančiai ansamblyje nulei, tai buvo kažkas TOKIO. Pilna halė žiūrovų, kurių didžioji dalis buvusių nemuniečių, visų vienybė traukiant dainas ir pats koncertas mane taip sužavėjo, kad po jo nebeliko jokios minties, jog čia ne mano vieta.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Pirmiausiai, dėl tos pačios priežasties kaip ir aš – kad atrastų save. „Nemunas“ pati geriausia vieta savęs pažinimui bei tobulinimui, vertybių formavimui ir, žinoma, geriausių draugų suradimui!
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Ieškokit vyrų vokalų!