preloader
Scroll to top

Tomas Paulavičius

Tomas – šokėjas, „Nemune“ dar žinomas kaip „blauzdikės“: „Ansamblyje skaičiuoju jau ketvirtus metus. Atėjimo į „Nemuną“ istorija: kelis mėnesius prieš ateinant (per Dainų šventę) šį ansamblį rekomendavo mano pusbrolis. Vėliau atvykęs studijuoti Kaunan, internete užpildžiau universiteto siūlomų meno kolektyvų anketą, rinkausi kelis kolektyvus tarp kurių buvo ir „Nemunas“. Sulaukęs skambučio atvykau į šokėjų atranką ir šiaip ne taip mane priėmė į kolektyvą (šokti nemokėjau). Manau, kad be „Nemuno“ jausčiausi tuščias, neatsiskleidęs, kažko trūktų gyvenime. Be to, labai mėgstu sportą, turėjau planų žaisti universiteto futbolo rinktinėje, bet iškeičiau šiuos planus į ansamblį ir dabar labai didžiuojuosi šiuo sprendimu.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Studijuoju elektronikos inžineriją Kauno technologijos universitete, dabar jau ketvirtame kurse. Daugiau kaip septynis metus esu Lietuvos šaulių sąjungoje, esu prisiekęs Lietuvos Respublikos karys, dalį savaitgalių leidžiantis kariuomenėje. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykoje dalyvauju jaunesniųjų karininkų vadų mokymuose.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  1) Mokslai, lyginant su veikla ansamblyje, niekad nebuvo pirmoje vietoje.
  2) Puikiausiai grojau akordeonu, bet atėjęs į „Nemuną“ pasirinkau šokėjo karjerą.
  3) Pirmą kartą gyvenime, pritardamas sau gitara viešai uždainavau „Nemuno“ gitarų vakare. To tikriausiai niekad ir niekur kitur nebūčiau prisivertęs padaryti.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Matęs tikrai ne vieną gerą filmą, bet jei reiktų rinkti geriausią, tai tikriausiai būtų „Gladiatorius“ su fantastiškais Hans Zimmer garso takeliais (esu ir ašarą išspaudęs). Mėgstamiausios muzikos grupės ar atlikėjo išskirti negaliu, nes beveik kiekviena grupė ar atlikėjas turi kažką savito, išskirtinio ir nepaprasto, kas labai žavi. Tai yra tai, ką labai vertinu muzikoje.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  „Jei ruošiesi studijuoti Kaune – eik į „Nemuną“. Pirmais, antrais metais gal ir rankšluosčius teks padavinėti, drabužius lyginti, bet po to bus smagu“, – pusbrolis M.P., ne vienus metus šokęs kolektyve „Jaunimėlis“.
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  Ansamblyje skaičiuoju jau ketvirtus metus. Atėjimo į „Nemuną“ istorija: kelis mėnesius prieš ateinant (per Dainų šventę) šį ansamblį rekomendavo mano pusbrolis. Vėliau atvykęs studijuoti Kaunan, internete užpildžiau universiteto siūlomų meno kolektyvų anketą, rinkausi kelis kolektyvus tarp kurių buvo ir „Nemunas“. Sulaukęs skambučio atvykau į šokėjų atranką ir šiaip ne taip mane priėmė į kolektyvą (šokti nemokėjau). Manau, kad be „Nemuno“ jausčiausi tuščias, neatsiskleidęs, kažko trūktų gyvenime. Be to, labai mėgstu sportą, turėjau planų žaisti universiteto futbolo rinktinėje, bet iškeičiau šiuos planus į ansamblį ir dabar labai didžiuojuosi šiuo sprendimu.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Džiaugiuosi turėdamas galimybę būti pavyzdingiausiame, atletiškiausiame ir šauniausiame ansamblio žanre.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Įsimintiniausios ar linksmiausios akimirkos išskirti tikrai neįmanoma, nes kiekviena praleista akimirka su ansambliu ar tai koncerte, ar bet kurioje išvykoje, ar repeticijoje yra nuostabi ir nepakartojama.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Atėjęs į šį gausų studentišką ansamblį sutiksi begalę bendraminčių, išmoksi studentauti, būdamas šokėjų žanre kiekvieną savaitę patirsi gerą fizinį krūvį, pamilsi arba dar labiau sustiprės meilė tautiniam menui! Galimybė atsiskleisti visapusiškai (ne tik šokant, grojant ar dainuojant), kelionės į šalis, į kurias galbūt tik svajoji nuvykti, nepaprasti vakarai prie laužo, septynios unikalios šventės kiekvienais metais ir dalykai, apie kuriuos labai norėtųsi, bet nelabai galima pasakoti…
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Dabartiniams nemuniečiams norėčiau palinkėti daugiau vienybės, nepamiršti, tausoti ir didžiuotis nuostabiosiomis ansamblio tradicijomis bei atrasti liepsnelę, kuri skatintų kelti „AšMeninį“ (kitaip tariant – „savo asmeninį – meninį“) lygį.