preloader
Scroll to top

Marius Milis

Marius – aktyvus ir rūpestingas perfekcionistas. „Nemuno“ vokalas: „Nemune esu jau penkti metai. Čia mane besispardantį antrame kurse atitempė ansamblio senbuvė Sandra Galdikaitė. Pirmas dvi savaites galvojau, jog tikrai ne čia papuoliau, motyvavau save kelionėmis, į kurias vyksta „Nemunas“. Kur buvęs, kur nebuvęs, po poros metų jau su ansambliu skridau Kinijos link.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Baigiau pramonės inžinerijos bakalauro studijas KTU, dabar dirbu technologu Kaune, metalo apdirbimo įmonėje UAB „Baltec CNC technologies“.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  1 – liežuviu paliečiu nosį; 2 – 2012m. tapau dainų dainelės laureatu su savo gimtojo miesto gimnazijos kvartetu; 3 – sutikęs gražią merginą pirma atkreipiu dėmesį į nosį, po to į nagus.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausios knygos: vaikystėje – enciklopedijos, o šiaip – visos, kurios kažko išmoko. Įdomiausi filmai – visi su Will Smith, bei tam tikri Sci-Fi žanro filmai, tokie kaip „Hunger Games“, „Maze Runner“, „In Time“, „Elysium“, „The Martian“ ir kiti. Mėgstamiausias atlikėjas: Kastis Torrau ir Donatello. Pastaruoju metu labai pradėjau klausyt rusiško repo, nors iš dainų suprantu tik necenzūrinius žodžius.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  „Žmogų sutik pagal grožį, išlydėk pagal protą.“
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  Nemune esu jau penkti metai, čia mane besispardantį antrame kurse atitempė ansamblio senbuvė Sandra Galdikaitė. Pirmas dvi savaites galvojau, jog tikrai ne čia papuoliau, motyvavau save kelionėmis, į kurias vyksta „Nemunas“. Kur buvęs kur nebuvęs, po poros metų jau su ansambliu skridau Kinijos link.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Atstovauju vokalų žanrui. Džiaugiuosi, jog esu čia, nes balso (ir tik balso) pagalba esant tokiam kiekiui žmonių galime išgauti įvairiausių sąskambių, kurie neretai šiurpina odą. Su visa pagarba, lai nesupyksta šokėjai ir muzikantai, bet mums nereikia nei 3 komplektų gražių apdarų nei specialių instrumentų, kuriuos reiktų tampyti kiekvieno koncerto metu, kad žiūrovas galėtų sakyti – vau.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Kiekvienų metų krikštynų 6-7 valanda ryto Kapitoniškėse su Tenorais traukiant „Gaidelius“, kai atiduodi visą save, o po kiekvieno posmo reikia atsikvėpti bei pailsėti.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Šiuolaikinis jaunimas – Z karta. Žmonės dar labiau atitrūkę nuo moralinių vertybių. Nemunas – viena iš vietų, kurioje dingsta technologijos, rutina, tempas, čia atrandamas ryšys, jausmas, artumas. Stengiuosi kiekvienam naujokui, kurį pavyksta pakalbinti, pasakyti, jog pirminis įspūdis ansamblyje gali ir nebūti kokio tikėjotės iš pirmo karto, bet praėjus mėnesiui ar dviems, jis bus toks, kokio niekada nesitikėjot. Nemunas lyg šeima, lyg sekta, nesustabdoma jėga, kuri leidžia su pasididžiavimu pranešti kitiems žinią, jog esi tikras nemunietis. Juk neveltui čia žmonės prabūna po 5,7 ar net 10 metų.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Mūsų dainos skamba ir skambės, kad ir kas nutiktų. O Džesikos taurė vyks net ir po Džesikos ♥ .