preloader
Scroll to top

Rita Reinytė

Rita – užsislėpusi optimistė, jautri bei užsispyrusi „Nemuno“ vokalė: „Nemune“ esu septintus metus. Kad lankysiu „Nemuną“ žinojau dar prieš stodama į universitetą. Abu broliai – nemuniečiai, tad apie „Nemuną“ žinojau jau seniai. Ne veltui krikšto vardas – Dinastija.
Na, o ansamblį vis dar lankau, nes jis įtraukia ir nepaleidžia. Čia draugai, mėgstama veikla, kelionės. Ne nemuniečiai draugai sako, kad „Nemunas“ – sekta. Iš dalies jiems pritariu.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Baigiau KTU ekonomikos ir marketingo bakalaurą, dabar dirbu UAB „Kesko Senukai Lithuania“.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Pirmus kelis mėnesius „Nemune“ mane vadino ne Rita, o Remigijaus sese.
  Iki 6 klasės šokau tautinius šokius, tačiau labiau traukė dainavimas. Šiaip esu išbandžiusi daug įvairiausių būrelių, nuo sporto iki dailės.
  Turiu scenos baimę, ji ypač pasireiškia, kai koncertą stebi šeimos nariai, o dar jei tenka dainuoti vienai… Tada ir rankytės, ir kojytės drebėti pradeda.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausia perskaityta knyga – esu perskaičiusi daugybę įvairaus žanro knygų, tad be galo sunku išsirinkti geriausią… Vieną dieną „užkabina“ detektyvai, kitą dieną jau skaitau romanus.
  Įdomiausi matyti filmai – kol kas pats mėgstamiausias filmas yra „Žalioji mylia“. Pirmoje vietoje šis filmas jau kokius 10 metų.
  Mėgstamiausia muzikos grupė – kai kas nors paklausia, koks muzikos žanras, grupė ar atlikėjas yra mėgstamiausi, niekad negaliu atsakyti. Mėgstu įvairių stilių muziką. Svarbiausia, kad patiktų melodija ar ritmas. Paskutiniu metu „seku“ grupę „Pentatonix“. Jie acapella perdainuoja kitų atlikėjų kūrinius. Kartais paklausius jų sunku patikėti, kad viskas atliekama be instrumentų, vien atlikėjų balsais.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  „Niekas nėra taip blogai, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.“
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  „Nemune“ esu septintus metus. Kad lankysiu „Nemuną“ žinojau dar prieš stodama į universitetą. Abu broliai – nemuniečiai, tad apie „Nemuną“ žinojau jau seniai. Ne veltui krikšto vardas – Dinastija.
  Na, o ansamblį vis dar lankau, nes jis įtraukia ir nepaleidžia. Čia draugai, mėgstama veikla, kelionės. Ne nemuniečiai draugai sako, kad „Nemunas“ – sekta. Iš dalies jiems pritariu.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Vokalai – labai įvairiapusiški. Atskirai visi tokie skirtingi, bet sugeba darniai suskambėti. Turi „parako“, tik kartais reikia, kad kas tam parakui ugnies įpūstų.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Per visus metus „Nemune“ buvo daug linksmų ir įsimintinų akimirkų, tad sunku kurią ir išskirti. Vis dėlto didžiausią įspūdį paliko patys pirmieji metai. Pasiruošimas konkursui „Kadagys“ (ne TV projektui): repeticijos iki nakties, koncertai ir tas nepakartojamas jausmas, kai girdi ir matai, kaip visas pasirodymas skamba ir „veža“. Visos nemunietiškos šventės ir, žinoma, nepamirštamos krikštynos.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Į „Nemuną“ ateiti verta, nes čia sutiksit geriausius draugus, turėsit galimybę išbandyti save ant scenos, įveiksit baimes. Juk scena išlaisvina! Taip pat čia įgausit be galo daug naudingos patirties ir praplėsit savo pažinčių ratą iki maksimumo – nemuniečių yra visur!
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Stenkitės, visur dalyvaukite ir duokit kuo daugiau „Nemunui“, nes jis visad grąžina dvigubai. Nepamirškit spinduliuoti energija ir užsidegimu, vangūs ar apatiški „Nemuno“ nelanko.