preloader
Scroll to top

Justė Vaščėgienė

Justė – linksma, draugiška ir ji Vaščėgienė, „Nemuno“ vokalė: „Nemune“ esu jau 8 metus, o atėjau labai paprastai – mano draugas (šiuo metu jau vyras) labai daug laiko praleisdavo su savo nemunietiška chebra (koncertai, renginiai, vakarėliai) ir aš nusprendžiau, kad gana vienam jam čia linksmintis, reikia ir man. Remigijus mane prigąsdino, kad reikės atsistoti prieš visus ir padainuoti kokią nors dainą ir, jei gerai padainuosiu, tada priims. Aš išsirinkau dainą – „Viešpaties lelija“ ir atėjau į pirmą repeticiją, vadovė tik paklausė, kur dabar dainuoju, atsakiau, kad Sakralinės muzikos mokyklos chore „Giesmė“, o daugiau klausimų nekilo, liepė sėst ir dainuoti, tad, kaip suprantant, prieš visus dainuoti nereikėjo (mane apgavo).“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Baigiau Vytauto Didžiojo universiteto teisės magistro studijas ir šiuo metu dirbu advokatų kontoroje, gelbsčiu papuolusius į bėdą.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Visi žino, kad nemėgstu iš medžio iškritusių ir pasikėlusių žmonių. Visad bambu ant naujokų, kurie man maišosi po kojomis.
  Mane nuolatos vadindavo Vaščėgiene, todėl po vestuvių jokių „Nemune“ pokyčių nepajutau.
  Esu baigusi Kauno Sakralinės muzikos mokyklą. Pagrindinis instrumentas – balsas, o šalutinis – kanklės (8 metus grojau tiek mažytėmis, tiek su didelėmis).
  Kai buvau maža, šokau net tautinius šokius (gal pusę metų „Malūnėlyje“).
  Per tiek metų „Nemune“ dar nebuvau nė vienoje kelionėje ir niekas iš pirmo karto nepatiki, kai pasigiriu tuo! Bet rudenį jau keliauju su „Nemunu“ – tad ir tokioms senutėms būna pirmų kartų „Nemune“!
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausia perskaityta knyga – dar neperskaičiau knygos, kurią galėčiau vėl iš naujo skaityti.
  Mėgstamiausias žanras – detektyvai (esu perskaičiusi beveik visus Sandra Brown ir Agatha Christie detektyvinius romanus). Jei knyga mane sudomina, tai dažniausiai ją perskaitau per parą. Nesvarbu diena ar naktis, turiu perskaityti (kaip koks narkotikas). Įdomus faktas apie knygas – kai buvom mažos su sesėm (turiu dvi seses), vasaras leisdavom kaime ir kažkurią vasarą susigalvojome parungtyniauti, kas perskaitys daugiausiai knygų per vasarą. Žinoma, laimėjau aš, perskaičiau 50 knygų! Tą vasarą aš ir mano sesės buvome pagrindinės kaimo bibliotekos lankytojos.
  Įdomiausi matyti filmai – „Gladiatorius“, galiu pažiūrėjus iki pat pabaigos dar kartą pradėti jį žiūrėti nuo pradžių. Dar patinka „Puikybė ir prietarai“ (kažkada taip pat du kartus iš eilės žiūrėjau) bei „Graži moteris“. O nemėgstamiausias – „Titanikas“ (turbūt niekad nesuprasiu šito filmo…).
  Mėgstamiausia muzikos grupė – neturiu mėgstamiausios nei grupės, nei dainos. Muzikos pasirinkimas pagal nuotaiką ir šiaip niekad neatsimenu dainų pavadinimų. Šiuo metu galvoje žinau tik vieną dainos pavadinimą – „Junge Junge – Run Run Run“ (tai dabar kaip ir mėgstamiausia daina, o ir pavadinimas lengvas).
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  Patarimas, kurį visad sau mintyse kartoju: „Juste, ar prisimeni kaip praeitą kartą nervinaisi, naktim nemiegojai? Bet tą sunkumą juk išsprendei, jo gi nebėra, tai ir dabar bus taip pat. Viskas bus gerai!“
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  „Nemune“ esu jau 8 metus, o atėjau labai paprastai – mano draugas (šiuo metu jau vyras) labai daug laiko praleisdavo su savo nemunietiška chebra (koncertai, renginiai, vakarėliai) ir aš nusprendžiau, kad gana vienam jam čia linksmintis, reikia ir man. Remigijus mane prigąsdino, kad reikės atsistoti prieš visus ir padainuoti kokią nors dainą ir, jei gerai padainuosiu, tada priims. Aš išsirinkau dainą – „Viešpaties lelija“ ir atėjau į pirmą repeticiją, vadovė tik paklausė, kur dabar dainuoju, atsakiau, kad Sakralinės muzikos mokyklos chore „Giesmė“, o daugiau klausimų nekilo, liepė sėst ir dainuoti, tad, kaip suprantant, prieš visus dainuoti nereikėjo (mane apgavo).
  Taigi, nuo 2009 metų iki dabar vis dar dainuoju ir bambu ant naujokų.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Vokalai – labai daug skirtingų asmenybių sukaupęs žanras. Džiaugiuosi, kad šis žanras turi savo nuomonę ir nenusileidžia kitiems.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Iš galybės pačių geriausių akimirkų išskirčiau vieną koncertą – „Kadagys“ (ne televizijos projektas, o normalus koncertas), kuriame „dainavau“ būdama visiškai be balso! Pirmą, ir kol kas vienintelį, kartą savo gyvenime per koncertą žiopčiojau, tai vienintelis koncertas, po kurio visa drebėjau iš jaudulio ir net ašarą nubraukiau.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Dėl tikros draugystės. Čia gali atrasti tuos žmones, kurių nenorėsi paleisti iš savo gyvenimo.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Linkiu kiekvienam, tiek senam, tiek naujam žmogui „Nemune“ rasti tuos vienintelius ir nepakartojamus draugus, su kuriais kartu praleisite pačias artimiausias šventes ir kuriuos laikysite savo šeima.
  Aš esu dėkinga „Nemunui“, kad jis man ir mano vyrui davė pačius geriausius draugus!