preloader
Scroll to top

Ignas Gudonavičius

Ignas – aktyvus, kūrybiškas ir nenuspėjamas „Nemuno“ orkestrantas: „Atėjau į „Nemuną“ prieš šešerius metus ir net nesuprantu, kaip toks ilgas laiko tarpas prabėgo taip greitai. Atėjimo į „Nemuną“ istorija yra labai paprasta – užpildžiau anketą, kuomet teikiau stojimo dokumentus į universitetą. O ansamblį lankau dėl to, kad grojant aš išskrendu kažkur toli, toli nuo viso supančio pasaulio, galiu leisti sau atsipalaiduoti ir susilieti su atliekama muzika. „Nemune“ kaip ir daugiavaikėje šeimoje atrandi tuos žmones, kurie dėl tavęs gali padaryti labai daug, o tu gali atiduoti visą save jiems. „Nemune“ esame visi broliai ir seserys.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Gyvenime dirbu darbą, kuris yra susijęs su naujų idėjų paieškomis, bandymu jas įgyvendinti. Analizuoju ir vertinu žmonių elgesį internetinėse svetainėse (t.y. kur kliūna akis užėjus į puslapį, kur puslapyje yra „karštosios“ zonos, koks funkcionalumas yra patogiausias bei priimtiniausias vartotojui ir pan.), taip pat prižiūriu socialinių tinklų puslapius, kuriu naujienlaiškius, komunikuoju su esamais ir būsimais klientais.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Mėgstu, kaip sakoma, „nestabdyti“ ir per bandymus atrasti naujus pojūčius. Bandau būti kuo spontaniškesnis ir sakyti kuo dažniau „taip“ visiems naujiems išbandymams. Esu geros dūšios žmogus, sugebu perlipti per savo principus, noriai padedu kitiems ir kartais pamirštu, jog reikia pasilikti laiko sau, bet kai priklausai tokiai didelei šeimai kaip „Nemunas“, tai būti egoistu – tiesiog nebeįmanoma.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausia perskaityta knyga – viena iš mėgstamiausių knygų, kurias esu perskaitęs, tai tikriausiai būtų „Sidro namų taisyklės“, kurią yra parašęs amerikiečių rašytojas Džonas Irvingas .
  Įdomiausi matyti filmai – mėgstamiausias užsienio filmas yra „Revolveris“, 2007 metų filmas, kurį žiūrėdamas negaliu nuleisti akių, nes atrandu naujų, dar nematytų detalių, į kurias prieš tai, matyt, nelabai atkreipiau dėmesio. Jei kalbėtume apie mėgstamiausią lietuvišką filmą, tai būtų „Dėdė, Rokas ir Nida“, nes Nida – pats gražiausias Lietuvoje kampelis, kuriame poilsis, gamta ir emocija susipina ir praranda visas ribas..
  Mėgstamiausias muzikos atlikėjas – hmmm… Kadangi labiausiai iš visų muzikos žanrų prijaučiu Rap/Hip-Hop stiliui, tai iš mėgstamiausių atlikėju galiu išskirti du – G-Eazy ir Logic.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  Tikriausiai pats geriausias patarimas yra „Nepabandęs – nesužinosi“, nes geriau save graužti dėl to, ką padarei, negu gailėtis, dėl to, kad nepabandei.
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  Atėjau į „Nemuną“ prieš šešerius metus ir net nesuprantu, kaip toks ilgas laiko tarpas prabėgo taip greitai. Atėjimo į „Nemuną“ istorija yra labai paprasta – užpildžiau anketą, kuomet teikiau stojimo dokumentus į universitetą. O ansamblį lankau dėl to, kad grojant aš išskrendu kažkur toli, toli nuo viso supančio pasaulio, galiu leisti sau atsipalaiduoti ir susilieti su atliekama muzika. „Nemune“ kaip ir daugiavaikėje šeimoje atrandi tuos žmones, kurie dėl tavęs gali padaryti labai daug, o tu gali atiduoti visą save jiems. „Nemune“ esame visi broliai ir seserys.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Orkestras – pamatas šokėjams ir vokalistams. Gyvai atliekama muzika ausiai yra daug malonesnė ir efektingesnė. Matyti, kaip muzikantai atiduodami visą save atlieka kūrinius, yra be galo įdomus reiškinys, kurio metu tu ne tik girdi atliekamą muziką, bet gali pajusti energiją, kuria muzikantai alsuoja.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Įsimintinų akimirkų „Nemune“ per šešerius metus susikaupė tiek, kad jas papasakoti prireiktų labai daug laiko. Viena iš tokių akimirkų yra prisiminus „Nemuno“ 65 metų jubiliejų ir koncertą Kauno filharmonijoje. Jo metu birbynininkai atliko kūrinį, kurio metu grojo TIK birbynių kvintetas. Jausmas grojant prieš susirinkusius žiūrovus yra nepakartojamas. Jie mato tavo emocijas ir pastangas, o tu matai žmonių šypsenas, džiaugsmą ir švytinčius veidus. Tokios akimirkos yra kaip didelis motyvacijos pliūpsnis tobulėti ir stengtis, puoselėti tautinį meną dar tūkstančius metų.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Šiuolaikinis jaunas žmogus turėtų ateiti į „Nemuną“, nes tai yra galimybė ne tik atskleisti savo gabumus, bet ir tobulėti kaip asmenybei. Šiuolaikinis jaunimas yra labai nutolęs nuo tėvynės, tačiau prisilietimas prie tautinio meno priverčia permąstyti savo vertybes ir pamilti savo išskirtinumą.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Noriu dabartiniams nemuniečiams palinkėti stiprybės, nebijoti kritikos ir išskėstomis rankomis priimti naujuosius narius, juos mokyti, pasakoti savo įsimintiniausias akimirkas, dalintis žiniomis, nes jie yra žmonės, kurie pratęs „Nemuno“ gyvavimą.