preloader
Scroll to top

Emilija Valantinavičienė

Emilija – supratinga, praktiška ir valdinga „Nemuno“ šokėja: „Į „Nemuną“ ateiti mane pakvietė vaikystėje buvęs beveik kaimynas Pranas Balsys (ačiū tau) ir štai – jau šešeri metai kaip kojas kilnoju čia. Lankau ansamblį, nes čia pasisemiu daugiau gėrio nei bet kur kitur, o ir šiaip šoku nuo pat mažens, tad be šokių bei scenos tiesiog negaliu.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Vasarą baigiau magistrantūros studijas LSMU medicinos fakultete ir šiuo metu tęsiu mokslus medicinos rezidentūroje. Užaugusi būsiu vaikų ligų ir intensyvios terapijos gydytoja, o kol kas dirbu/mokausi Kauno klinikose, įvairiuose vaikų ligų skyriuose.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Turiu vyrą, nesusijusį nei su šokiais, nei su medicina. Kai būnu pikta ir pavargus, mėgstu tvarkytis, ypač anksti ryte po švenčių. Indus lentynose rikiuoju pagal dydį, taip pat mėgstu puodelių ąseles pasukti į vieną pusę, jog būtų vienodai.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausia perskaityta knyga – tiesiog privaloma perskaityti Balio Sruogos „Dievų miškas“.
  Įdomiausi matyti filmai – mėgstu Marvel filmus.
  Mėgstamiausia muzikos grupė – „Biplan“.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  „Galvok savo galva.“
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  Į „Nemuną“ ateiti mane pakvietė vaikystėje buvęs beveik kaimynas Pranas Balsys (ačiū tau) ir štai – jau šešeri metai kaip kojas kilnoju čia. Lankau ansamblį, nes čia pasisemiu daugiau gėrio nei bet kur kitur, o ir šiaip šoku nuo pat mažens, tad be šokių bei scenos tiesiog negaliu.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Šokėjai – stiprūs ir ištvermingi, ne tik fiziškai, bet ir psichiškai. Mes galim atlaikyti viską: kepinančią saulę/lietų, badą/troškulį, kelionės nuovargį/pirmą šokėjų naktį ir miglotus Leokadijos minčių šuolius.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Linksmų akimirkų buvo daugybė ir tikiuosi dar bus! Bet įsimintiniausias reiškinys man yra paskutinių koncertų sveikinimai, kai „išeinant“ iš „Nemuno“ ne tik merginos, bet ir vyrai spaudžia ašaras.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Kur kitur gauti viską vienoje vietoje: galimybę išreikšti save, susirasti draugų (arba būsimą vyrą/žmoną), apkeliauti pasaulį, puoselėti tautinį paveldą, išmokti naujų dalykų, mėgautis gitarų vakarais, čigonauti, išvirti cepelinų daugiau nei gali suskaičiuoti, atrasti savo naują profesiją ir dar daug daug kitų gėrybių…
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Skirk 2 % „Nemunui“ ir (arba) atvesk naują narį.