preloader
Scroll to top

Liutauras Adomavičius

Liutauras – draugiškas, darbštus, liūtaširdis „Nemuno“ šokėjas: „Nemune“ esu šeštus metus. Mano pirmieji tautiniai žingsniai buvo darželyje. Šokom įvairiausius šokelius, polkutes. Po to pradinėse klasėse taip pat šokau tautinius šokius, bet išnyko kolektyvas, nes nebeliko pakankamai narių. Tada buvo kelių metų pertrauka ir nuo 2003 iki 2011 šokau tautinių šokių ansamblyje „Malūnėlis“. Buvom geriausi Lietuvoje. Baigęs gimnaziją labai norėjau toliau šokti tautinius šokius. Stojau į KTU, nes esu kaunietis, tad atėjau į geriausią kolektyvą – „Nemuną“. Jau darželyje supratau, kad gimiau tautiniams šokiams, tad šoksiu, kiek tik sveikata leis. Lankau „Nemuną“, nes tik čia galiu atsipalaiduoti, atitrūkti nuo kasdienių reikalų, rūpesčių. Čia yra geriausias laiko praleidimas ever.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Šiuo metu studijuoju KTU mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultete (trumpiau MIDF) transporto priemonių inžineriją, kryptis – geležinkeliai. Dirbu įmonėje „Lietuvos geležinkeliai“, esu 1 kategorijos Kazlų Rūdos automatikos punkto elektromechanikas. Laisvalaikiu žaidžiu lauko tenisą, groju pianinu.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Ir nuo ko čia pradėt… Pirmas faktas, kurį pasakysiu, turbūt daugelį nustebins – iš valstybinio matematikos egzamino gavau 100 – ą!!! BAAAAM!!!! Tais metais „Saulės“ gimnazijoje buvo tik du šimtukai iš matematikos. Antra, esu Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos narys. Dar kartą BAAAAM!!! Ir vienas kitoks, linksmesnis faktas – nebuvau kirpykloj 9 mėnesius. Dabar kiek turiu plaukų, yra mano rekordas.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausios perskaitytos knygos – mano perskaitytų knygų sąrašas neilgas. Labiausiai įsiminė V. Mykolaičio – Putino „Altorių šešėly“, taip pat R. Granausko „Gyvenimas po klevu“. Įdomiausi matyti filmai – mane labai žavi filmai apie 007 agentą Džeimsą Bondą. Be to, mėgstu animacinius filmus bei fantastiką. Mėgstamiausia muzikos grupė – neturiu savo mėgstamiausios grupės, labiau klausau pavienes dainas. Geriausia daina man yra M. Mikutavičiaus „Trys milijonai“.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  „Daugiau šypsokis“.
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  „Nemune“ esu šeštus metus. Mano pirmieji tautiniai žingsniai buvo darželyje. Šokom įvairiausius šokelius, polkutes. Po to pradinėse klasėse taip pat šokau tautinius šokius, bet išnyko kolektyvas, nes nebeliko pakankamai narių. Tada buvo kelių metų pertrauka ir nuo 2003 iki 2011 šokau tautinių šokių ansamblyje „Malūnėlis“. Buvom geriausi Lietuvoje. Baigęs gimnaziją labai norėjau toliau šokti tautinius šokius. Stojau į KTU, nes esu kaunietis, tad atėjau į geriausią kolektyvą – „Nemuną“. Jau darželyje supratau, kad gimiau tautiniams šokiams, tad šoksiu, kiek tik sveikata leis. Lankau „Nemuną“, nes tik čia galiu atsipalaiduoti, atitrūkti nuo kasdienių reikalų, rūpesčių. Čia yra geriausias laiko praleidimas ever.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Tai daugiausiai fizinių jėgų reikalaujantis ir labiausiai priklausomas nuo kiekvieno šokėjo žanras. Jis išsiskiria tuo, kad mes rudenį priimam daugiausiai naujokų. Mums repeticija yra aukščiau nei sporto ar kultūros renginiai. Mums repeticija yra šventa ir mes ateinam, nes mes čia džiaugiamės matydami vieni kitus, gerai leidžiam laiką, kadangi mums visiems labai patinka šokti.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Esu matęs ir girdėjęs daug smagių bei linksmų akimirkų ,,Nemune“. Papasakosiu neseniai įvykusią man įsimintiną akimirką. Šių metų Vasarios 16 dienos koncertas Marijampolės kultūros centre. Koncertavom tik mes, tai buvo „Nemuno“ programa, trukusi visą valandą. Nuskambėjus paskutiniams akordams, sušokus koncertinės programos paskutinius žingsnius buvau kaip visada žiauriai pavargęs. Nuėjau rengtis į užkulisius, kur buvau pasidėjęs savo daiktus, ir girdžiu, kad mane iš kitos scenos pusės šaukia šokėjas Lukas: „Liutaurai, kažkas su tavim nori pakalbėt, turi gerbėją!“. Vis galvojau, kas tai galėtų būt. Pirma mintis buvo, kad jau norės pakalbėt močiutės draugė, nes močiutė turi labai daug draugių visoje Lietuvoje. Nuėjau iki jos, ji buvo man nematyta, pradėjau klausinėt: „Tai jūs turbūt pažįstat mano močiutę?“ Pagyvenusi moteris atsako: „Kokią močiutę? Nieko nepažįstu iš tavo giminės. Norėjau tau pasakyt, kad tu šoki geriausiai, gražiausiai, kad tavo ilgi plaukai tave puošia“. Ir toliau visaip mane išgyrė. Likau sužavėtas jos žodžių ir tai patvirtino man, kad darau tai, ką moku daryti geriausiai – šokti tautinius šokius.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Nori tikro, nepakartojamo, vienintelio, nerealaus, pašėlusio studentiško gyvenimo? Ateik į „Nemuną“! Nes čia gali pajusti, ką reiškia būti tikru studentu. Jei nori pamatyti gražiausius/ias vyrus/merginas, ateik į „Nemuną“.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Ateikim į repeticijas, renginius, nes mes esame svarbūs, reikalingi ansambliui, esame dalelė „Nemuno“. Vertinkime tai, ką kiekvienas įneša, dovanoja ansambliui. „Nemunas“ be mūsų nė iš vietos, kiekvienas iš mūsų yra ansamblio „varikliukas“. Mylėkime, gerbkime vieni kitus, nes esame didelė šeima. „NEMUNAS forever“.