preloader
Scroll to top

Marius Strakalaitis

Marius – maksimalistas, idėjiškas bei ekstravagantiškas „Nemuno“ kapelos atstovas: „Į „Nemuną“ atėjau 2007 metų rugsėjį. Rugsėjo 1-osios šventėje Kauno sporto halėje gavau lankstinuką su kvietimu prisijungti prie ansamblio. Na, ir vieną antradienį atėjau į III rūmus, kur mane su plačia šypseną pasitiko buvusi kapelistė Silvija Šakienė ir nusivedė ten, kur iki šiol esu. Tiek metų būnu čia, nes „Nemunas“ yra ne tik laisvalaikio užsiėmimas, ne tik repeticijos ir koncertai, ne tik būrys draugų ir gerų emocijų, tai – GYVENIMO BŪDAS.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Dirbu vadybinį darbą, 70% orientuotą į didmeninę prekybą.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Būdamas studentu, visus tuos metus spėjau lankyti „Nemuną“, būti valdybos nariu ir aktyviai dalyvauti KTU studentų atstovybės veikloje, ko dabar, pastebėjau, kad ne visi spėja arba suspėti nenori. O daugiau nesugalvoju, nes visas mano gyvenimas man įdomus.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausia perskaityta knyga – turėjau tikslą „įveikti“ V. Hugo „Vargdieniai“, bet prasikankinęs du trečdalius knygos, supratau, kad tai – ne man. Visiems siūlyčiau paskaityti Arno Ališausko knygą „Valdas Adamkus. Pokalbiai nesilaikant protokolo“. Tokios knygos, kurių turinys paliečia istorinius įvykius ir faktus, man tikriausiai ir yra įdomiausios. Įdomiausi matyti filmai – jų nelabai žiūriu, nebent dokumentinius, o jie visi įdomūs. Mėgstamiausia muzikos grupė – vieną grupę ar atlikėją išskirti būtų sunku, nes mėgstu ne vardus ar pavadinimus, o kokybišką muziką. Klausausi bliuzo, džiazo, roko, klasikos.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  Tai tikriausiai būtų patarimas, kuriuo dabar vadovaujuosi kasdien: „Niekad nereikia bijoti daryti klaidų ir jų pripažinti.“ Klaidos – ne kas kita kaip pamokos, kurios kartais kainuoja labai daug. Tai galimybė pasimokyti, kad antrą kartą susimokėti už tą pačią pamoką daugiau nebereikėtų. Galiausiai, klaidos yra tiesiausias kelias į tobulėjimą ir progresą, nes neklysta tie, kurie nieko nedaro.
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  Į „Nemuną“ atėjau 2007 metų rugsėjį. Rugsėjo 1-osios šventėje Kauno sporto halėje gavau lankstinuką su kvietimu prisijungti prie ansamblio. Na, ir vieną antradienį atėjau į III rūmus, kur mane su plačia šypseną pasitiko buvusi kapelistė Silvija Šakienė ir nusivedė ten, kur iki šiol esu. Tiek metų būnu čia, nes „Nemunas“ yra ne tik laisvalaikio užsiėmimas, ne tik repeticijos ir koncertai, ne tik būrys draugų ir gerų emocijų, tai – GYVENIMO BŪDAS.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Kapela yra mažiausias ir tikriausiai savotiškiausias žanras „Nemune“. Jame kiekvienas narys yra „su charakteriu“, bet tas ir veža, kad sugebame vienas prie kito prisitaikyti ir būti vieningi tarpusavyje bei su visu ansambliu. Na, o „užklasinė“ mūsų veikla ir jos apimtys jau net ir mitais bei legendomis apaugusi, bet tai – tik mitai, nes kas vyksta kapeloje, tai ir lieka kapeloje.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Žinoma, įsimintiniausios ir linksmiausios istorijos atsitinka koncertų ir kelionių metu, bet labiausiai mane žavi nemunietiškų švenčių ir laisvalaikio akimirkos Kapitoniškėse. Tie žmonės, aplinka ir tvyranti atmosfera – kažkas tokio…
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Jaunas žmogus turi prisijungti prie „Nemuno“, jei nori maksimaliai viską pasiimti iš studentiškojo laikotarpio. „Nemunas“ studentui suteikia daug ką: pažintis, draugus, koncertus, keliones, organizacinės veiklos pradmenis – viską, kiek tik sugebi pasiimti… Kaip jau minėjau, visam gyvenimui suformuoja nemunietišką gyvenimo būdą. Be to, čia sustiprinamas tautiškumo jausmas ir meilė lietuviškoms tradicijoms. Šiomis vertybėmis besivadovaujantys žmonės šaliai buvo ir bus patys reikalingiausi.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Linkiu išlikti stipriausiems!