preloader
Scroll to top

Marija Gustainytė

Atsargi, rimta ir disciplinuota „Nemuno“ šokėja: „Nemune“ esu šeštus metus. Daug metų šokau moksleivių kolektyve. Įstojus į universitetą norėjau tęsti savo „šokių karjerą“, o geresnio kolektyvo už „Nemuną“ nebuvau girdėjus (geresnio ir nėra!), todėl ir atėjau čia. Ėjau į „Nemuną“ tik dėl noro šokti rimtame kolektyve. Nesitikėjau, kad čia gali būti kur kas daugiau veiklos. Ir kuo ilgiau esu, tuo labiau nesinori iš čia išeiti. Vis dar lankau „Nemuną“, nes po kiekvienos repeticijos grįžtu namo pasikrovusi energijos ir su puikia nuotaika. Neįsivaizduoju, kur kitur galėčiau to pasisemti.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Studijuoju taikomosios matematikos magistrą KTU. Dirbu duomenų analitike.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Moku megzti kojines, labai mėgstu grybauti ir dar, kai turiu laisvo laiko, kepti pyragus, keksiukus ar panašius gaminius.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausia perskaityta knyga – iš visų skaitytų knygų didžiausią įspūdį paliko dar mokykloje perskaityta V. Mykolaičio-Putino „Altorių šešėly“.
  Įdomiausi matyti filmai – „Keista Bendžamino Batono istorija“, „Marsietis“, „Amelija iš Monmartro“, „Įkalinti laike“.
  Mėgstamiausias muzikos atlikėjas – viena iš mėgstamesnių yra „Coldplay“, tačiau patinka ir daug kitų, dažniausiai pavienės dainos.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  „Jeigu nori būti protingas, išmok apgalvotai klausti, įdėmiai klausyti ir nustoti kalbėti, kai nėra daugiau, ką pasakyti.“
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  „Nemune“ esu šeštus metus. Daug metų šokau moksleivių kolektyve. Įstojus į universitetą norėjau tęsti savo „šokių karjerą“, o geresnio kolektyvo už „Nemuną“ nebuvau girdėjus (geresnio ir nėra!), todėl ir atėjau čia. Ėjau į „Nemuną“ tik dėl noro šokti rimtame kolektyve. Nesitikėjau, kad čia gali būti kur kas daugiau veiklos. Ir kuo ilgiau esu, tuo labiau nesinori iš čia išeiti. Vis dar lankau „Nemuną“, nes po kiekvienos repeticijos grįžtu namo pasikrovusi energijos ir su puikia nuotaika. Neįsivaizduoju, kur kitur galėčiau to pasisemti.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Šokėjai – itin atsakingas, pats darbščiausias ir daugiausiai fizinio pasiruošimo reikalaujantis žanras ansamblyje. Ne kiekvienas atlaiko krūvį, čia išlieka tik patys stipriausi.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Įsimintiniausias ir labiausiai patikęs laikas „Nemune“ buvo visas pasiruošimas TV3 projektui „Kadagys“, kuriame su mumis dirbo tikri profesionalai. Tiek daug patyrėme ir tiek daug patobulėjome! O visą savaitę iki išnaktų repetavus, neišsimiegojus, pavargus, kiekvieną sekmadienį prieš tiesioginį eterį visas nuovargio žymes slėpdavo „Grožio loftas“. Jautėmės kaip tikros žvaigždės. Reikėjo įdėti tikrai nemažai jėgų, tad ir rezultatas per televizorių labai džiugino.
  Taip pat negaliu nepaminėti kelionės į Kiniją!!! Su visu ansambliu į kitą pasaulio kraštą… Visos akimirkos „Nemune“ neįkainojamos ir įsimintinos. Man „Nemune“ patinka VISKAS.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  „Nemunas“ tiek daug duoda, mainais nieko nereikalaudamas (na, arba nepalyginamai mažai). Vieni čia randa draugus, užsiima mėgstama veikla, gerai praleidžia laiką, o kiti net sutinka savo antrąją pusę. Kiekvienas čia atėjęs ir pasilikęs yra priverstas išmokti disciplinos ir atsakomybės, kas gyvenime taip pat tikrai praverčia.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Kol galit džiaukitės ir nepraleiskit nei vienos ansamblio teikiamos galimybės. Visur ir visada dalyvaukit ir niekada nesakykit NE, kad ir ką ansamblis bepasiūlytų, nes po to gali tekti gailėtis.