preloader
Scroll to top

Neringa Vasiliauskaitė

Nenustygstanti vienoje vietoje „Nemuno“ vokalė: „Nuotraukoje esu su Havajų papuošalu, nes nuo atėjimo į ansamblį visuose baliuose kažkaip įsisegdavau gėlę. Mane praminė MARIMAR, tad norėjau tai atvaizduoti nuotraukoje.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Magistro studijas baigiau pernai, o šiuo metu pagrindinė veikla yra darbas. Dirbu gėrimų gamybinėje įmonėje – vadovauju marketingo skyriui.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Labai nemėgstu monotonijos ir jei jau jaučiu, kad aplinkoje niekas nesikeičia, tai stengiuosi tą aplinką pakeisti. Daug ir labai greitai kalbu, o paaiškinimas paprastas: daug informacijos pasakyti noriu, dauguma jos faktų nėra įdomūs, tai kad nevarginčiau klausytojo, bet nuo jo nieko nenuslėpčiau, tenka pagreitinti pasakojimus. Mėgstu žmones, kurie „prikolina“ ir supranta mano juokelius – jie kartais būna aštrūs, bet kas pažįsta, tas supranta.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Klausimai apie mėgstamiausias knygas, filmus ir grupes yra nuo seno man sunkiausi, kaip ir įvardinimas, kokie mano penki pliusai ir minusai. Visos knygos, kurias pabaigiu skaityti, man būna labai įdomios ir niekaip negaliu išskirti vienintelės, nes jos visos labai savitos, bet labiausiai patinka detektyvai, o liūdnomis dienomis neatsisakau ir draminių filmų. Pats geriausias filmas vienareikšmiškai – „Greiti ir įsiutę“, kurio visada labai laukiu pasirodant.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  „Don’t think, just do it.“
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  „Nemune“ esu jau septintus metus. Atėjimo istorija į ansamblį labai paprasta, nes mama pasakė: „Įstojai į KTU – lankysi „Nemuną“. Tačiau žanro pasirinkimo istorija daug įdomesnė! Vieną rugsėjo antradienį pasiryžau ateiti į atrankas. Pirmas sprendimas – šokti. Atėjau į šokių atranką – viskas pasibaigė tuo, kad pakišo lapą užsirašyti ir kitą repeticiją atsinešti sijoną. Besileidžiant iš šešto aukšto draugėms sakau: „Ar jūs girdit kaip dainuoja?“ Ir net nesuvokiau kaip, bet nulenkiau choro kabineto durų rankeną. Iškart pribėgo vadovė Roma: „Ar muzikos mokyklą baigus?“ Ir įtempė mane į repeticiją, tai ir lėmė mano tolimesnį likimą.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Labai kantrus žanras, nes tiek laiko prastovėti koncertų metu, patikėkit, nėra lengva.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Visos akimirkos „Nemune“ yra linksmos ir įsimintinos. Sunku išskirti, bet, žinoma, pirmi metai buvo patys įsimintiniausi! Iškart atėjusi į ansamblį su savo boulingo komanda tapome nugalėtojais, taip pat teko pasipuošti ir geriausios žaidėjos medaliu. Vėliau sekė krikštynos, kurių niekada nepamiršiu. Be to, prasidėjo mano platesnė karjera „Nemune“, nes dar net nesibaigus pirmiems metams tapau choro seniūne.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Nes „Nemunas“ nėra tik ansamblis, „Nemunas“ yra labai didelė ir galinga šeima. Nepažįstu nei vieno nemuniečio, kuris išėjo iš kolektyvo nepakėlęs galvos. „Nemunas“ išugdo labai stiprią asmenybę, kuri ne tik tampa sceniška, bet ir labai stipri konkurencinėje rinkoje. Ansamblyje kiekvienas tobulėja visapusiškai, bet kaip ir visur – reikia patiems norėti.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Neišduokite „Nemuno“ – jis stengiasi dėl jūsų, o jūs pasistenkite dėl jo!