preloader
Scroll to top

Aurelijus Kampas

Kantrus, nuoširdus ir draugiškas „Nemuno“ orkestrantas: „Nemune“ esu ketvirtus metus. Atėjimo į ansamblį istorija tokia: Viktorija Gelžinytė, su kuria kartu Gargžduose grojome akordeonistų orkestre, pakvietė prisijungti prie ansamblio groti birbyne. Keletą dienų svarsčiau ar eiti į šokėjų, ar į orkestro žanrą, bet supratau, kad neverta kažko įrodinėti ir pasirinkau orkestrą. Lankymo priežastis – be „Nemuno“ nebemoku gyventi: puiki atmosfera, lengvai (arba daugiau nei lengvai) „nušokę“ nuo proto draugai, kelionės, koncertai ir Kapitoniškės… Mmm Kapitoniškės.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Studijuoju/studentauju atsinaujinančią energetiką KTU IV kurse.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Savo spintoje turiu 56 marškinius (neklauskit iš kur). Labai retai klausausi muzikos ir visai nežiūriu dainų vaizdo klipų. Vaikystėje labai bijojau maudynių vandens telkiniuose, o dabar mėgstu be soties mirkti vandeny.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausios perskaitytos knygos – 2 geriausios perskaitytos knygos apie Čingischaną : Conn Iggulden „Tyrų vilkas“ ir „Lanko viešpačiai“.
  Įdomiausias matytas filmas – „Tarp žvaigždžių“ tai filmas, kurį žiūrėjau nemirksėdamas.
  Mėgstamiausias muzikos atlikėjas – paskutiniu metu dažnai tenka klausytis „Jazdauskas Live“.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  „Aš tau duosiu vieną patarimą – pasinaudok kitų patarimais.“
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  „Nemune“ esu ketvirtus metus. Atėjimo į ansamblį istorija tokia: Viktorija Gelžinytė, su kuria kartu Gargžduose grojome akordeonistų orkestre, pakvietė prisijungti prie ansamblio groti birbyne. Keletą dienų svarsčiau ar eiti į šokėjų, ar į orkestro žanrą, bet supratau, kad neverta kažko įrodinėti ir pasirinkau orkestrą. Lankymo priežastys – be „Nemuno“ nebemoku gyventi: puiki atmosfera, lengvai (arba daugiau nei lengvai) „nušokę“ nuo proto draugai, kelionės, koncertai ir Kapitoniškės… Mmm Kapitoniškės.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Orkestras gana kuklus ir ramus žanras, bet per koncertą visi šoka pagal mūsų vadovo Raimundo „dūdelę“, nes kaip papūs – taip ir bus.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Viena iš įsimintiniausių akimirkų buvo pati pirmoji bendra repeticija 2 aukšto salėje… Kai tą kartą išvydau visus ansambliečius, tris pirmus kūrinius negalėjau groti, nes norėjau visus narius apžiūrėti (žinoma, šokėjų repeticijų sijonėliai irgi prie to prisidėjo).
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Kaip ir verslininkas, taip ir nemunietis yra gyvenimo būdas: galimybės, draugai, kelionės, koncertai, nuostabios akimirkos.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Koncertais gausių 2017-ųjų metų.